PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=842792}

Babilon

Babylon
6,9 22 876
ocen
6,9 10 1 22876
6,4 40
ocen krytyków
Babilon
powrót do forum filmu Babilon

Justin Hurtwiz

ocenił(a) film na 10

W "La La Land" najmocniejszą stroną jak dla mnie była muzyka i szczerze mówiąc wygląda na to, że tym razem też tak będzie. Bo to co Hurtwiz skomponował do tego filmu (można już dawno znaleźć) to mistrzostwo i zdecydowanie zasługuje na Oscara. Idealnie oddaje klimat tego filmu, a nawet go jeszcze nie widziałem.

ocenił(a) film na 9
LeSzifre

Hurwitz to jak dla mnie absolutny mistrz i ścisła czołówka najlepszych żyjących kompozytorów filmowych. Szkoda tylko, że tak mało tworzy i poza filmami Chazelle'a to nigdzie gościa nie słychać.

kryst007

Nie sądzę, aby jednak brali nadal ten film pod uwagę do nagród. Niby liczą się składowe, ale przy słabych recenzjach i klapie finansowej - mało prawdopodobne.

ocenił(a) film na 10
tocomnieinteresuje

A jeśli będą brali, to właśnie Hurwitza, jak dzisiaj na Globach. Ale "Pierwszy Człowiek" już udowodnił, że potrafili go nawet nie nominować w momencie, gdy Globa nawet wygrał.

LeSzifre

Tak. Globy jednak ostatnio zawodzą nawet bardziej. I ten rozdział na kino komediowe i dramat, gdzie uznanionowo są dyskusyjne typy sprawia, że wyniki są dziwne.

tocomnieinteresuje

Nie jestem fanem tego Pierwszego Człowieka, ale muzyka i rola męska ciągnęły całość.

ocenił(a) film na 10
LeSzifre

https://www.youtube.com/watch?v=r1ueGwJjnbg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones