PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=459973}

Bracia

Brothers
7,5 136 623
oceny
7,5 10 1 136623
6,2 10
ocen krytyków
Bracia
powrót do forum filmu Bracia

I nie wiem dlaczego ale kibicowałam żeby Tom i Grace byli razem , może dlatego że przez niewielki czas byli szczęśliwi, bawili się, śmiali wraz córkami Grace. Pasowali do siebie , ale.... to tylko moje zdanie, polecam film, wart uwagi.

nathalie34

Faktycznie, pasowali nawet do siebie. Też im kibicowałem :) szkoda Sama, takie przeżycia na każdym odciskują piętno. Ważne jednak, że jego brat zaczął układać sobie powoli życie i wychodzić na prostą :)

ocenił(a) film na 8
Micman1995

Dokładnie, jak im nie kibicować. Byli super , piękny film.

ocenił(a) film na 8
nathalie34

też im kibicowałam ! :D

ocenił(a) film na 8
Asiek_oo

To super , jednak coś wtym jest :-)

ocenił(a) film na 10
nathalie34

Gdyby Tom i Grace zostali parą, a Sam umarł i nie wrócił, to film byłby zbyt "cukierkowy" i zupełnie inny. A tak otrzymaliśmy niezłe sceny niewoli Sama i cały ten jego chłód, nieobecność oraz furię po powrocie. "Bracia" na tym zyskali :)

ocenił(a) film na 8
Miszcz_Pawarotti

Też coś w tym jest co piszesz.
Ale dalej twierdzę że chciałabym aby Tom i Grace byli razem.

ocenił(a) film na 10
nathalie34

Ale też uważam że ładna z nich byłaby para. I zastąpiłby znakomicie swojego brata w roli ojca.
Ale nadal twierdzę że film przez to jest ciekawszy :)

ocenił(a) film na 8
Miszcz_Pawarotti

szanuję twoje zdanie :) pozdrawiam.

nathalie34

Świetny spoiler, chciałem obejrzeć dzisiaj w TV, ale mnie skutecznie zniechęciłaś. Dziekuwa.

ocenił(a) film na 8
Jazzers

Znaczyłam spiler , w wielu kwestiach filmweb nie domaga !

ocenił(a) film na 8
nathalie34

Spoiler .of courese.

Jazzers

haha to samo pomysłałem, a brak możliwości edycji swoich postów to już chyba wszystkich męczy na tym portalu.

nathalie34

Polubiłam postać Toma, ale myślę, że dobrze się stało, iż ostatecznie Grace została z Samem. Małżeństwo polega także na trwaniu przy sobie w złych chwilach. Poza tym "miłość" pomiędzy Tomem a Grace nie była właściwie miłością. Byli bardziej przyjaciółmi, którzy pomagali sobie w trudnej sytuacji w jakiej się znaleźli.

ocenił(a) film na 8
Kujon13

A zgadzam się że małżeństwo powinno trwać przy sobie i walczyć o siebie , mimo kryzysów .
Ale jak tak bardzo chciałam żeby oni byli razem , tak mi do siebie pasowali ,wstyd , sama jestem szczęśliwą mężatką .pozdrawiam i dzięki za mądre uwagi

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones