PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1410}

Cudowni chłopcy

Wonder Boys
7,1 10 353
oceny
7,1 10 1 10353
7,1 7
ocen krytyków
Cudowni chłopcy
powrót do forum filmu Cudowni chłopcy

Ten klimat;)

ocenił(a) film na 10

Dziwny, dziwny, dziwny i jeszcze bardziej wkrecajacy. Za kazdym razem gdy go ogladam w pewnym momencie zastanawiam sie za co lubie ten film i wtedy zaczyna sie magia. nadal nie ma akcji i nadal fabula nie jest do konca zajmuujaca ale ten klimat...;) to dziwne cos czego nie da sie latwo wyjasnic. Gromada roznych ludzi, ktorzy maja nadzieje ze bedzie lepiej i ktorym ty masz nadzieje bedzie lepiej... Mnie ten film naprawde zawsze pozytywnie nakreca

ocenił(a) film na 9
kojak82_2

o..tak... coś niesamowitego jest w tym filmie

ocenił(a) film na 6
kojak82_2

zgadzam się, bardzo pozytywny, z tym" czymś" przyciągającym uwagę. cudownie nienachalny.

ocenił(a) film na 9
kojak82_2

tak, tak, ten film to przede wszystkim ten jego klimat - genialny, niepowtarzalny :-) niesamowicie pozytywny. te absurdalne niekiedy wątki w deszczu i to ciągłe, ciągłe ich pisanie. cudo.

ocenił(a) film na 10
kojak82_2

Powierdzam wasze opinie na temat klimatu. Dodałbym do tego środowisko uniwesyteckie. Kto studiuje/studiował ten odczuje ten film jeszcze pozytywniej i cieplej.

kojak82_2

zawsze, gdy mam dość tego co robię to oglądam ten film i poprawia mi się humor, ma coś w sobie, co trudno uchwycić. nie wiem dokładnie jak to nazwać - w sumie nic specjalnego się nie dzieje, ale losy głównych bohaterów którzy mają mało czasu na poukładanie sobie życia sprawiają, że akcja filmu rozgrywana w weekend strasznie wciąga. na pewno wpływ na klimat filmu ma doskonały dobór aktorów - każdy pasuje do swej roli. ogólnie godny polecenia. szkoda, że tak mało mamy podobnych obrazów.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones