PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206047}

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
5,8 105 780
ocen
5,8 10 1 105780
7,0 26
ocen krytyków
Jaja w tropikach
powrót do forum filmu Jaja w tropikach

FILM DRAMAT!

ocenił(a) film na 4

Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem. Humor na poziomie dramatycznie słabym...momentami wręcz niesmaczne. Zemsta Frajerów przy tym filmie to arcydzieło. Takie jest moje zdanie. Pozdrawiam!

użytkownik usunięty
COOLmisek

zamknij morde dzieciaku

za krótki <br/>

ocenił(a) film na 4

O widzę, że Pan bardzo dojrzały. Zwłaszcza po wypowiedzi widać. No cóż nie zamierzam się zniżać do takiego poziomu. Nie umiesz uszanować czyjejś opinii Twój problem i tylko o Tobie świadczy.

ocenił(a) film na 4
COOLmisek

Choć zakładam, że chodziło o moje wyniesienie na piedestał filmu "Zemsta Frajerów". Z pewnością przesadziłem ale taka moja była reakcja zaraz po obejrzeniu filmu. Dodam, że bardzo chciałem obejrzeć ten film wiedząc o tym, że jest to parodia wielu znakomitych filmów. No i ta obsada...może moje ocena odzwierciedla to jakie miałem oczekiwania, a co zastałem. Spodziewałem się filmu lepszego. Początek obiecujący ale reszta już niekoniecznie. Bym zapomniał kreacja Toma Cruisa to było coś fajnego...innego jeżeli chodzi o jego poprzednie wcielenia. Reszta mnie zawiodła...bardzo! Niestety...

użytkownik usunięty
COOLmisek

Nie no sory misiek poniosło mnie zły dzień miałem wybacz

COOLmisek

„Jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałem” i ocena 4? Duża niekonsekwencja, albo jeden z najgorszych, albo jednak - bardzo słaby ale ujdzie na nudny wieczór.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones