PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206047}

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
5,8 105 840
ocen
5,8 10 1 105840
7,0 27
ocen krytyków
Jaja w tropikach
powrót do forum filmu Jaja w tropikach

Z założenia twórców tego dzieła miała to być pariodia filmów o tematyce wojny wietnamskiej. Nie sądze jednak aby film ten cieszył tych którzy tam byli naprawdę. Mnie mimo że tam nie byłem film ten też nie ubawił. Może by tak poszli po całości i dokręcili jaja w Katyniu czy jaja w Oświęcimiu. Tyle jest jeszcze rzeczy do sparodiowania. Apeluję do kierownictwa Filmweb o wprowadzenie opcji antygwiazdek aż do - 10.

percas

sam jestes STOLEC FILM JEST ZAJEBISTY STOLCU.

dan530

dan530......nie obrażaj tych,którym się ten film nie podoba....Ale...ja ich totalnie nie rozumiem...Dla mnie to jazda na maxa po całości.Prawie się polałem.Kpina i szydzenie z współczesnych produkcji.Ale to trzeba zrozumieć i mieć więcej niż 10 lat.Potwierdzam....film jest z.......y.

percas

A anty gwiazdki należą się Tobie , za choćby Oświęcim....Nie przeginaj.Ten film nie parodiuje tylko filmów o Wietnamie....tu chodzi o cos innego..Ile Ty masz lat??

ocenił(a) film na 4
QbaTheRipper

O co kurde innego? Wyjaśnij bo nie ogarniam? Masz na myśli jakiś głębszy sensu, drugie dno, ponadczasowe przesłanie? To wskaż mi je.

użytkownik usunięty
killus_13

Choćby totalne zjechanie komerchy. Mówicie, że nie na miejscu jest parodiowanie takich wydarzeń, że np. ich uczestnicy czują się paskudnie przez takie właśnie filmy. Lepiej zastanówcie się jak się musi czuć uczestnik choćby drugiej wojny św. po tym jak przez kina przewija się 1248190 "poważnych" filmów opowiadających o niej, a następnie wszyscy wyrażają zachwyt tymi filmami. Myślę, że też nie jest mu fajnie. Do wszystkiego można się przyczepić, nawet nie trzeba się starać.

ocenił(a) film na 4

Żeby była jasność- nie twierdzę, że parodiowanie takich wydarzeń jest nie na miejscu.

użytkownik usunięty
killus_13

To się odnosiło raczej od ogółu.

percas

A ja się mało ze śmiechu nie popłakałem, może dlatego że nie oczekuję cudów na kiju i nie jestem sztywny jakbym nartę połknął?
Btw. Downey Jr., Cruise i Black zgarniają film dla siebie.

ocenił(a) film na 5
Szlafrok

spodziewalem sie wiecej! kilka akcji i tekstow bylo super, ale slaby scenarjusz,

percas

ludzie z filmwebu przesadzają z jedynkami. sam fakt, że są dobre zdjęcia, efekty specjalne i Downey Jr. powodują, że nie można dać mniej niż 3

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones