PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206047}

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
5,8 105 840
ocen
5,8 10 1 105840
7,0 27
ocen krytyków
Jaja w tropikach
powrót do forum filmu Jaja w tropikach

Mogło być lepiej

ocenił(a) film na 5

Pierwszy raz widziałam Tropic Thunder w kinie i nie byłam jakoś specjalnie zachwycona.Pomysł był dobry,ale wykonanie już nie bardzo. No ale, nie mniej jednak oceniałam go na 8. Wczoraj obejrzałam ten film jeszcze raz i to wpłynęło na jego nie korzyść. Jak dla mnie mało śmiesznych momentów, rzeczy które mnie rzeczywiście rozśmieszyły za 1 razem można było policzyć na palcach jednej ręki, a za 2 razem wywoływały tylko lekki uśmiech. Ogólnie 5\10 tylko za pomysł, aktorów (niektórych: Roberta Downeya J., Noltiego, Coogana i McConaugheya. Cruise jak dla mnie był bardziej żałosny niż śmieszny) i muzykę (nie wszystkie kawałki). Do niektórych filmów można wracać n-razy i film,choć wiadomo że już nie tak jak za pierwszym razem ale nadal śmieszy, tak Tropic Thunder należy do filmów które ogląda się tylko raz.

Tortuga033

Podzielam opinie, film jest mocno poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 10
Tortuga033

To jest ciekawe bo ja oglądałem ten film już chyba z 6 razy i za każdym razem śmieję się tak samo ,po prostu dla mnie jedna z lepszych komedii ostatnich lat.Widać po opiniach że każdy człowiek ma inne poczucie humoru i inny gust

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones