PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206047}

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
5,8 105 814
ocen
5,8 10 1 105814
7,0 27
ocen krytyków
Jaja w tropikach
powrót do forum filmu Jaja w tropikach
ocenił(a) film na 7
spleeno

Ja dopiero na końcu zdębiałem :-P

gibol1412

Chwile mi to zajęło, na początku zdębiałam jak kolega wyżej, a później popłakałam się ze śmiechu ^^

spleeno

A ja dopiero w samej końcówce się połapałam jak tak charakterystycznie spojrzał na Matthew McConaughey. Potem cofnęłam film do początku i zaczęłam oglądać wszystkie sceny z nim.

użytkownik usunięty
TRROL

ja rozpoznałem od początku

Ja chyba za bardzo się śmiałam, żeby się zastanawiać kto gra tą postać.

użytkownik usunięty
TRROL

to jest chyba najśmieszniejsza kreacja Toma, na pewno z tych co widziałem, bo jeszcze mi zostało do obejrzenia trochęjego filmów

Wg. mnie należała mu się 4ty Złoty Glob.

Charakteryzacja: http://img.interia.pl/rozrywka/nimg/d/k/roz2750354.jpg

ocenił(a) film na 7
spleeno

Już na początku, chociaż później byłem już na 100% pewien. Osoby, z którymi oglądałem film zaś nie dały się przekonać, dopiero na sam koniec mi uwierzono. :D

spleeno

Od razu wiedziałam,że to on :)

ocenił(a) film na 7
spleeno

O___________O
aż do tej chwili nie zorientowałam się, że on tam gra. świetna charakteryzacja :D

ocenił(a) film na 8
spleeno

Ja również pod sam koniec ale skapłem sie:d

spleeno

Ja sie od razu zorientowalam, ale raczej dlatego, ze jestem maniakiem filmowym:D

ocenił(a) film na 7
spleeno

Looooooo matko! nie wiedzialam ze to on, teraz patrze to rzeczywiscie teraz jest to oczywiste :D

ufolek007

Ja odrazu się nie skapnęłam, że to Tom Cruise. Film rewelka ! Szczególnie zwiastuny tych pseudo filmów na początku :) Film nie zasługuje na tak niską ocenę.

spleeno

CRUISE to betka od razu wiedziałem

Za to Downey Jr to był piorun,..charakteryzacja nie do rozkodowania,nawet dla fana

ocenił(a) film na 7
takkis

Zgadzam się, łatwiej mi było rozpoznać Toma niż Downey Jr. Dopiero jego głos mi uświadomił prawdę.

ocenił(a) film na 3
takkis

no ja akurat go rozpoznalam (rdj), jak tylko pokazali go z profilu. za to en face byl nie do poznania.

spleeno

ja pod koniec ;d na dodatek koleżanka mi wcześniej powiedziała, że on gra, dlatego go szukałam przez cały film

ocenił(a) film na 3
spleeno

ja dopiero pod sam koniec. juz wczesniej mialam podejrzenia, ale powtarzalm sobie 'nie, to niemozliwe'... z drugiej jednak strony to film w ktorym rdj gra murzyna wiec... XD

ocenił(a) film na 8
adarutoshoppu

Downey Jr za to udalo mi sie od razu rozszyfrowac swoja droga nie wiem za co ta nominacja do oscara dla niego przeciez bardziej nalezala sie charakteryzatorom.

ocenił(a) film na 7
spleeno

Roberta poznałam , ale z Tomem było ciężko . Później rozpoznałam jego głos i się śmiałam .

ocenił(a) film na 8
ewa0206

Głos był znajomy, ale dopiero po napisach się kapnąłem!
To chyba największy HIT tego filmiku, Les Grossman - o kur...

spleeno

Rozpoznałam go dopiero po zbliżeniu na oczy, nie mogłam uwierzyć że to on ;P

ocenił(a) film na 6
BadMonday

Podobnie:) Usmialam sie, a ten taniec na koniec :D:D:D:D:D:D:D:D

Vroni

Genialny <3

ocenił(a) film na 6
spleeno

nie no proszę, tą mordę zawsze rozpoznam :D

ocenił(a) film na 9
spleeno

My z bratem od razu rozpoznaliśmy Cruisa, ale odbyło się to na zasadzie "co jest kurna?! Kruz? nie, niemożliwe, sprawdź na fb" "i co?" "to on..". Natomiast co do RDJ to brat wiedział że tam gra, a ja się zorientowałem... późno :D

spleeno

ja właśnie tak czytałem że Tom Cruise ma być i tak oglądam i oglądam i kurde dopiero jak pokazywali kto występował to ogarnąłem że ten stary z łysiną to on xDDD

ocenił(a) film na 9
spleeno

Ja rozpoznalem od razu. No cot taki zajkebisty jestem. Moja siostra chyba nie. Nie wiem. Ale za to babcia nie rozpoznala. Jak pytalem znajomych to roznie bylo. Ale ja widzialem ze on gra tam i ze ten drugi tez tam ma byc to tak to bylo.

ocenił(a) film na 8
spleeno

Widziałem na początku filmu ze ma znajomą twarz .. ale nie mogłem sobie skojarzyć skąd go znam.. dopiero pod koniec Filmu dosłownie w ostatniej scenie krzyknąłem Tom Cruise

spleeno

Toma poznałem, Downeya nie poznałem i ze względu na niego daje 10-10. Normalnie to by było 8 albo 7.

użytkownik usunięty
spleeno

W napisach końcowych :D Mnie za to ciekawi czy poznaliscie gdzie się przewinal Maguire ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones