PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=206047}

Jaja w tropikach

Tropic Thunder
5,8 105 840
ocen
5,8 10 1 105840
7,0 27
ocen krytyków
Jaja w tropikach
powrót do forum filmu Jaja w tropikach

Zwiastun

ocenił(a) film na 7

filmy pt "Zaułek Szatana" po prostu genialny. Moim zdaniem najmocniejszy motyw w tym filmie :D (
i tańce Tomka :D )

ocenił(a) film na 7
Elvis_Zyje

Najlepsze było jak gadał z porywaczami Speedman'a, zacytuje:
"Tu Lees Grossman, z kim mówię?"
"JESTEŚMY Z OGNISTEGO SMOKA!!!"
"Jasne smoka, jeb*j się w pysk. Najpierw zrób krok do tyłu i NAPRAWDĘ JEBN*J SIĘ W PYSK!!!
Nie wiem co to mają być za pacyficzne gierki, ale Azja to mój teren, przemyśl to raz jeszcze zanim tam pojadę i spuszczę na was jeba*ą burzę ognia i będziecie wzywać jeba*e ONZ żeby uchwaliło jeba*ą rezolucję bo inaczej zedrę was na jeba*y proch, zmasakruje was, ROZJE*JE!!!"

Najlepsza scena moim zdaniem, sporo wulgaryzmów ale to naprawdę było dobre dzięki grze aktorskiej.
A te tańce też dobre;-)

ocenił(a) film na 7
szuler2

Racja ta scena była fantastyczna :D W ogole ten film ma takie niskie noty i tyle komentarzy negatywnych, a przecież to bardzo dobra komedia naśmiewająca się z patetyzmu Amerykanów, którzy szczycą się tym, że brali udział w każdej wojnie i są tak niewiarygodnie odważni. Pomimo tylu słów krytyki, ja uważam ten film za inteligenty. Ma w sobie dużo czarnego, prześmiewczego humoru. I chętnie do niego wracam żeby się rozerwać. A Toma prawie nie poznałam :D

Elvis_Zyje

naprawdę nic tak człowieka w życiu nie zaskakuje jak oceny na FW. Właśnie jestem po seansie, wchodzę na FW żeby sprawdzić czy Jaja mają przynajmniej 7, i owszem mają siedem, ale po przecinku, lol.
Ta ocena to zwykłe nieporozumienie, chyba ci co oglądali "Kumar i ktoś tam (nie pamiętam) uciekają z Guantanamo" pomylili się i zamiast oddać głos na tamten szajs, zagłosowali tutaj, pewnie z powodu poseansowego szoku (Kumar ma ocenę 7,2 a jest to najgorszy film jaki w życiu widziałem, a obejrzałem go no bo miał taaaaką fajną notę).
A Jaja to kultowa komedia, z hardkorowymi scenami, takimiż dialogami i świetną obsadą, do tego genialnie ucharakteryzowaną. Na początku nie poznałem ani Downeya ani Cruisa.
A Tom powinien dostać za tą autoironiczną rolę Oscara! A jak nie on, to przynajmniej jego charakteryzator i nauczyciel tego tańca połamańca.

ocenił(a) film na 7
tadmar8

dobra prześmiewcza komedia, kpi z patosu bijącego po oczach z każdego filmu amerykańskiego o wojnie, nie wiem czemu ludzie tak hejtują tem film. Widziałam go kilka razy i pewnie kilka razy zobacze, bo udany i świetny jak mówisz :)

ocenił(a) film na 9
Elvis_Zyje

http://www.youtube.com/watch?v=oD7OTARfoQs
Jest więcej takich materiałów "około filmowych" :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones