PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=112989}

Miłość na żądanie

Jeux d'enfants
7,1 14 526
ocen
7,1 10 1 14526
Miłość na żądanie
powrót do forum filmu Miłość na żądanie

zostaje w pamieci

ocenił(a) film na 10

to jeden z tych filmów z posmakiem romantycznym, który zostaje w pamięci na długo i do ktorego
wraca się częsciej niż często! :)

Lukrec-ja

Tak, zgadzam się w zupełności. Minęło już sporo czasu odkąd go widziałam, i ostatnio często o nim myślę, w szczególności o zakończeniu. :)

ocenił(a) film na 7
Anaela

Ja też się zgodzę, a co :) Mi zapadł w pamięć z powodu sceny w restauracji, muzyki która się tam przewijała, a przede wszystkim dlatego, że film wzbudza sprzeczne emocje. Bohaterowie robią coś, na co ja pewnie nigdy bym się nie zdobyła (zbyt często przekraczali granicę) ale z drugiej strony łączy ich coś niesamowitego, co chciałabym doświadczyć, tylko że jest to konsekwencją ich poprzednich działań.

Anaela

Tak, ten film zostaje w pamięci i daje sporo do myślenia, ja widziałam go jakiś czas temu, ale nie jestem w stanie go ocenić-mam za bardzo sprzeczne emocje, i to mi się w tym filmie podoba!

ocenił(a) film na 9
Lukrec-ja

Zajebiście nieoklepana historia miłosna. Za pierwszym razem film mnie wkurzał, ale za drugim się do niego dostroiłam i się zakochałam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones