PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156}

Przejrzeć Harry'ego

Deconstructing Harry
7,4 13 068
ocen
7,4 10 1 13068
7,4 18
ocen krytyków
Przejrzeć Harry'ego
powrót do forum filmu Przejrzeć Harry'ego

Widziałem już kilka filmów Allena, ale żaden nie dorównuje filmowi "Bierz forsę i w nogi". Nie tracę jednak nadziei i czekam na jakiś, który będzie równie dobry jak tamten.

Kung_Fu_Master

popieram kolege. tez sie srodze zawiodlem.
od siebie moge polecic takie filmy Allena jak:
Milosc i smierc
Annie Hall
Manhattan
Zelig
Hannah i jej siostry
Zbrodnie i wykroczenia
Nowojorskie opowiesci
Mezowie i zony
Drobne cwaniaczki
Koniec z Hollywood
Melinda i Melinda
Wszystko gra

La da di la da da

ocenił(a) film na 7
grohbob

Ja bym jednak odrzucił z tej listy:
Drobnych cwaniaczków oraz Melindę i Melindę, a dodał Purpurowa Różę z Kairu.

hauser

ja uwielbiam "Melindę" to jeden z moich ulubionych filmów - nie jest może tak typowo Allenowski jak jego starsze filmy, ale jest zdecydowanie najlepszy spośród tych nowych - ma świetny klimacik i pomysł jest ciekawy a przede wszystkim Radha Mitchell super zagrała obie role, co musiało być wyzwaniem, bo obie Melindy są tak różne.

Kung_Fu_Master

Niestety muszę się z wami zgodzić. Było w tym filmie trochę momentów interesujących i zabawnych, ale całość jest nie już tak dobra. Jest to mozaika historii składających się na osobowość bohatera. Ciekawy pomysł, ale gorzej jest z wykonaniem.

użytkownik usunięty
Rexer_3

A moim zdaniem jest świetny. Te wszystkie krótkie historie, cały katalog postaci. I ten wszechobecny neurotyzm. Świetny ^^

Najbardziej Allenowski z filmów Allena, Najbardziej mi się podobało jak zszedł do piekła.

al113

Dla mnie absolutne objawienie... film, który obejrzałem w odpowiednim dla siebie momencie, chociaż zabierałem się do niego już kilka razy. 9/10 Według mnie najbardziej dający do myślenia z filmów, które dotychczas obejrzałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones