PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10913}

Substancja

The Stuff
5,4 1 815
ocen
5,4 10 1 1815
4,3 3
oceny krytyków
Substancja
powrót do forum filmu Substancja
ocenił(a) film na 7
arek2010

dokładnie, szukałem tego filmu i szukałem i nie mogłem znaleźć do dziś.. :P bo tez sugerowałem się tym tytułem "Coś" fajny stary film :)

ocenił(a) film na 6
gnatek84

Ja tak samo. I to rzeczywiście w TV szło pod tytułem "Coś", tak samo jak film Carpentera.

Kassandra85

http://www.80shorror.net/thestuff tu jest ten horror,,,i chyba wszystkie horrory swiata na tej stronce...

ocenił(a) film na 6
J_C_WELLS

Super! Jest co wybierać :D

Kassandra85

pewnie lubisz tez heavy metal ? :P

gnatek84

Nie jako "Coś", ale "To coś"

ocenił(a) film na 8
arek2010

Też go oglądałem jakieś kilkanaście lat temu jak piszesz. Z bracikiem bo sam bym się bał. Był bardzo straszny jak dla mnie, wtedy... No i scena z Charlie'm Żelazna Pięść, czy jak mu tam było, nie do przecenienia... były lepsze efekty niż dzisiaj cyfrowy shit.
Ostatnio go sobie przypomniałem na YT - jest tam w częściach - , ale już się nie bałem... :)

ocenił(a) film na 8
arek2010

Też to widziałem pod tytułem "Coś". Nie ma to jak polskie tłumaczenie xD

ocenił(a) film na 7
arek2010

Pewnie ogladales film THE BLOB - Plazma z 1988 w Polsce chodzilo to jako ,,cos,,

arek2010

"coś" się wam pokiełbasiło.... "Coś" to był film Johna Carpentera z 1982 roku a jego angielski tytuł brzmiał The Thing. W tamtym roku wyszedł jego prequel.

ocenił(a) film na 7
arek2010

też niedawno przypomniałem sobie ten film, jakąś chałe puszczają co 2 miesiące w tv a taki przyzwoity horror z jajem co 20 lat... co do tytułu to było jakoś tak: "Coś" lub "To coś" a tłumaczenie tytułów w tamtych czasach wyglądało jak sytuacja polityczna czyli kompletny roz...gardiasz :D miałem problem ze zidentyfikowaniem tej produkcji na podstawie właśnie zapamiętanego tytułu (kto 15 lat temu zwracał większą uwagę na oryginalne tytuły, nawet tylko niektóre gazety z programem tv je podawały) , dopiero poratował mnie dobry człowiek na forum Plazmy :D

ocenił(a) film na 7
arek2010

wygrzebałem VHS nagrywany z TVP1, tytuł: "To coś";) klasyk, fajnie obejrzeć po tylu latach

ocenił(a) film na 7
ha7ny

Ja kupiłem dvd za 3 zeta w Carrefour

giovanni50

http://www.80shorror.net/thestuff radze ogolnie odwiedzic całą ta stronke :)

ocenił(a) film na 8
J_C_WELLS

Nie działa. Ja kupiłem DVD - rozdawali razem z przysmakiem The Stuff .... teraz cała rodzina się zajada.

ha7ny

Potwierdzam, pod takim właśnie tytułem (To coś) film był w latach 90tych na TVP1. Po latach przez to nie mogłem znaleźć tego filmu :)

ocenił(a) film na 7
arek2010

Ten film był 26-11-1994

giovanni50

skąd wiesz?

ocenił(a) film na 7
J_C_WELLS

archiwalne ramówki telewizyjne

ocenił(a) film na 6
J_C_WELLS

http://pl.staratelewizja.wikia.com/wiki/26_listopada_1994

ocenił(a) film na 6
giovanni50

Wcześniej oglądałem go 18 grudnia 1993 roku w pr. 1

ocenił(a) film na 7
ju7689sp9

Ileż ja się tego naszukałem! Właśnie pamiętałem różową ciecz o konsystencji jogurtu i, ze w Polsce miał tytuł "Coś", ale i tak nie mogłem znaleźć. Pomógł dopiero ktoś z forum Filmweba. :) Teraz wiem, że tytuł brzmiał "To coś" i zapewne oglądałem go w 1994 (wcześniej nie miałem możliwości nagrywania) w TVP1 bo ja pewno był nagrywany z telewizji. Z chęcią sobie przypomnę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones