PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=517715}
5,8 512
ocen
5,8 10 1 512
The Details
powrót do forum filmu The Details

Elizabeth Banks i Tobey Maguire?? on wciąż chłopczykowaty (pomimo wieku) , ona dojrzała- on kompetentnie nie pasuje na ojca rodziny, co dba o ogródek, dom i jest lekarzem...
ona kobieca, sexowna i taki chłopczyk? lubię go, ale do innych ról, tu zupełnie wg mnie nie pasuje
wg mnie nie ma między nimi żadnej chemii, wręcz się "gryzą"

ocenił(a) film na 4
ana_ax

trafna uwaga.

ocenił(a) film na 7
ana_ax

do tej toli doskonały. Własnie przez "chłopczykowatość" która nie pozwala mu wybiec dakej niz kilka chwil do przodu w przewidtwaniu konsekwencji...scena na szosie - lekko mnie ujeła

ocenił(a) film na 2
ana_ax

Myślę, że aktorzy zostali dobrani wręcz idealnie. Bardzo dobrze odzwierciedlają pustkę w przypadkowym małżeństwie żyjącym przeciętnie dostatnio w przeciętnej podmiejskiej miasto-wsio-sypialni. Idealnie sprawdzają się we wzajemnym wymienianiu się banałami i drobnymi kłamstewkami pomiędzy sobą i ze znajomymi. Świetnie odzwierciedlają pasywno-agresyny styl życia w takich miejscowościach, zwłaszcza na zachodnim wybrzeżu USA.

Film chyba jest przeznaczony dla widzów, którzy wiodą takie same życie jak bohaterowie filmu. I po zakończeniu seansu mogą się pocieszyć, że jakkolwiek ich życie jest jeszcze nudniejsze to mają w nim mniej problemów.

ana_ax

A ja tego typa nie lubie i mi nie pasuje tez do takiej postaci. Ela zas pasuje mi zawsze i wszedzie bo z niej dobra aktorka i fajne dupsko jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones