Amitabh Bachchan

Amitabh Harivansh Srivastav

8,2
2 396 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Amitabh Bachchan

a jak uważacie, kto jest bardziej seksowny Amitabh czy jego syn Abhishek? bo słyszałam że większość uważa że Amitabh, a ja myślę że on jest okropny. może jest dobrym aktorem ale przystojny to on na pewno nie jest.

Zooni

Na pewno jest dobrym aktorem! Chociaz przystojny aż tak bardzo to nie jest... jego syn strasznie podobał mi się w filmie "bluffmaster"! taki przystojniak!

Zooni

W Koffee With Karan było takie samo pytanie no i wygrał... Amitabh :] Chociaż ja wciąż uważam, że Abhishek jest najprzystojniejszym aktorem Bolly :)

Lemusia

W 100% sie z tobą zgadzam! ( nie wiem co jeszcze napisac ale coś muszę bo post jest za krótki;))

Zooni

Myślę, że Amitabh wyszedł już z obiegu przystojniaków z racji swojego wieku no ale kilkanaście lat wcześniej był całkiem całkiem w sumie teraz jest podobnie xD hehehhe nie wiem czemu ale Abhishek podoba mi się tylko jak jest ogolony XD

Zooni

dla mnie oczywiście Abhishek bardziej się podoba i właśnie kiedy jest nieogolony wydaje mi się sexowniejszy :D ale i tak najlepszy jest Shahid kapoor ale to tak w nawiasie :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones