Cate Blanchett

Catherine Élise Blanchett

8,5
94 914 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Cate Blanchett

Zagrała sztucznie, we Władcy nie było tak źle ale w Hobbicie wizażyści robili cuda żeby jako-tako wyglądała, największa porażka Hobbita i całej trylogii WP.

użytkownik usunięty
Hurricane15

Popieram. Aktorka świetna, aczkolwiek bardzo usztuczniła rolę elfki, zagrała to sztywno.

Hurricane15

Dlaczego ty wszystkich aktorów oceniasz na 1? I większość filmów?

Hurricane15

Uczepiłaś się jej jak rzep psiego ogona :) Moim zdaniem zagrała świetnie Galadrielę po prostu ta rola jej pasuje :D
Pozdrawiam :)

piena

Jest fenomenalna jako Lady Galadriel,wyniosła i przepiękna,ma mądrość w oczach i ciepło w uśmiechu,wszystko to czego spodziewałabym się po jednej z Noldorów.W ogóle uwielbiam Blanchett,świetna aktorka i bardzo piękna kobieta; kobieta,która ma klasę i styl,czego-nawiasem mówiąc-bardzo wielu aktorkom w tych czasach brakuje.Niestety.

aerivin

O tak!
http://www.filmweb.pl/person/Cate.Blanchett#picture-40

użytkownik usunięty
Hurricane15

Na tym zdjęciu jest ucharakteryzowana. Miała zostać upodobniona do królówej Elżbiety i to się ekipie filmowej udało.

No ale o co chodzi? Przecież dobrze wygląda.

użytkownik usunięty
Tortuga033

Według mnie też, ale akurat Elżbieta Tudor może się nie wszystkim podobać.

Hurricane15

Piąteczka xD

Hurricane15

ty jesteś największą porażką tego forum, pozdrawiam :)

CeeTallis

zgadzam się niezła z niej melepeta podciągnąć ją można nawet pod melepetonga

oskar81

:D jakie trafne określenie

Hurricane15

Galadriela właśnie taka miała być - nieco wyniosła, chłodna, potężna i moim zdaniem Blanchet zrobiła to bardzo dobrze! :)

martynab

Ta, wiesz co było by dobrze jakby Cate Blanchett w momencie kręcenia pierwszych zdjęć do Władcy Pierścieni miała 16 lat , wtedy było by dobrze, w Hobbicie miała by wtedy 29-30 lat . Skoro ma taką nieskazitelną urode to wiedz że kobiety o takiej urodzie nie zmieniają się od mniej więcej 14 roku życia do nawet 32 ( najlepszym przykładem jest Jessica Alba, jej twarz jest dokładnie taka sama jak wtedy gdy miała 15-16 lat, tego jej zazdroszcze) .

Hurricane15

Tak, bo jesteście wyroczniami, które wiedza najlepiej co jest dobre. Ja teraz nie wyobrażam sobie innej aktorki na jej miejscu i pięknej wymowy elfickiego języka.

Przemekkk

Dobrze gada,polać mu :)

Hurricane15

Fakt, że aktorka dojrzewa i się zmienia, działa tylko na jej korzyć. Taka Blanchett dostaje wiele swietnych ról których wciąż piękna i niezmienna Alba by niestety nie zagrała. Kto nie zazdrości aktorkom ich "wiecznej młodości"?

moher forever

Ta "wieczna młodość" to przeca inaczej zwany botoks haha.Zgadzam się z powyższym :)

aerivin

Niestety botoksem to się musi ratować Cate Blanchett bo jest stara i ma zmarszczki, jej wychudłe pospolite kości policzkowe też trzeba czymś wypełnić, to że grała w tak dużej ilości filmów bo zgadzała się na wszystkie propozycje grając potem jedną miną tej wyglądającej jak mumia twarz. Ona nie jest nawet brzydka to sztuczna napompowana botoksem i cholera wie czym baba.

Elwes

I mówi to ktoś kto nawet zdjęcie profilowe ma zerżnięte z jakiejś modelki.Ha.

Elwes

pospolite kosci policzkowe... hah dobry zart:) pospolite w pi.zdu! rzeczywiscie bo widac na pol kilometra ze blanchett to sam botoks, nie?-.- boze, widzisz i nie grzmisz...

poza tym kolezanko, cos ci sie pomylilo, to nie jest forum top model. gdybym tak jak ty patrzyla na wyglad to pewnie cate tez nie bylaby jedna z moich ulubionych aktorek.

Hurricane15

Alba w wieku 32 lat wygląda jak dziecko. Nie powiedziałbym, że to dobrze.

Hurricane15

Zgadzam się, choć to trochę mało skromne. Ale fakt że Cate Blanchett jest tylko wyblakłym cieniem prawdziwej urody jaką prezentuje Lima.

Elwes

ale gdyby lima zagrała galdriel to byłaby porażka

tradycja_filmweb

Zgadza się, lima nigdy nie zagra tak aseksualnego obojniaka jaką była Galadriela w wykonaniu Cate Blanchet. Adriana musiała by się gęsto tłumaczyć dlaczego zgodziła się zagrać, na szczęście nie doszło do tego.

Elwes

Ale przecież o to chodziło... Galadriela miała być taka aseksualna. Serio, jak można tego nie zauważyć ?

Hurricane15

Zagrała genialnie! Po jej mistrzowskiej kreacji nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Galadrieli. W "Hobbicie" można się nieco przyczepić do przesadnie komputerowego odmładzania jej na siłę, ale w końcu to nie jej wina...

Hurricane15

aleś Ty jest tępa.

decym

Odpuśćmy,dziewczynki mają albo po piętnaście lat,albo to zwykłe trolle.Podejrzewam,że jedno i drugie :)

aerivin

masz racja, ale szlag mnie trafia od przybytku takich... masakra, przecież to całe plony....

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Ty pewnie za to jesteś olśniewająca piękna....

Anaissa

To on, ma 40 lat i kompleksy większe od Mount Everest.

aerivin

Hej hej hej! Ja mam 16 i tak tępa nie jestem. Może oceniajmy ludzi po zachowaniu a nie po wieku?

użytkownik usunięty
Hurricane15

Zgadzam się w 100%

Hurricane15

Jej rola we władcy była bardzo dobra, Zimna sucz :D nie dla takich słodkich dziewczynek jak ty.

Norkos

Stara i wygłaskana programami do poprawy wyglądu nie mówiąc o całej armii kosmetyczek lekarzy i stylistów dbających o to żeby jako-tako wyglądała na ekranie. Zobacz ją bez ton makijażu z bliska, wtedy pogadamy, może.

Hurricane15

A jak Twoim zdaniem powinna wyglądać 44 letnia kobieta? Chyba nie będzie miała gładziutkiej twarzyczki niemowlaka. Według Ciebie mieli zmienić aktorkę w "Hobbicie" czy co?

bajkka

Od początku powinna zagrać inna.

użytkownik usunięty
Hurricane15

Kto według ciebie ? czytam twoje wypowiedzi i widze np w tej roli : Rihane, bejonce czy inne z wystawionymi cyckami i gołym tyłkiem - tak ? Nie wspomne o linku ze zdjęciem do Elżbiety - bardzo dobrego filmu z jej udziałem.
Wiesz co to jest make up ?
Charlize Theron - ja - strzał w dyche. Daj sobie spokój z wypowiedziami na temat aktorek.

pfff...

Hurricane15

serio?!?! NIE zgadzam się z tobą w 100%, nie wyobrażam sobie nikogo innego w roli Galadrieli, na szczęcie takie opinie jak twoja można policzyć na palcach...

draco21

Kristanna Loken na pewno wyglądała by lepiej, Charlize Theron by to lepiej zagrała, o jej urodzie nie wspomnę bo to oczywiste..... . i tak można wymieniać

Hurricane15

Po takiej twojej wypowiedzi odnosze wrazenie, ze kompletnie nie rozumiesz kim jest Galadriela, jak ma wygladac i w jaki sposob ma byc grana. Wymieniajac te aktorki, to troche tak, jakbys powiedziala, ze Sylvester Stallone nie pasowal do roli Rockiego, a Robin Williams bylby w tej roli duzo lepszy.

Hurricane15

Ty tak.. poważnie?

Ewela1130

Taa...?

Hurricane15

Ty jesteś porażka FW

Gotrek09

turlaj drucika

Hurricane15

A moim zdaniem zagrała tak jak przystało na elfa i do tego wyglądała przecudownie. Nie mogłam oderwać wzroku od jej twarzy.

użytkownik usunięty
Hurricane15

Up !!!!!!
zgadzam się w 100%

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones