Eiza González

Eiza González Reyna

7,0
9 529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Eiza González

Ile można sprawdzać jedna biografie i ja w końcu przyjąć ..

użytkownik usunięty
JessicaVRean

Trzy miesiące, tu są dwie i żadna nie zostanie przyjęta.

No właśnie nie ogarniam tego , że ludzie nie chcą po prostu sprawdzić i przyjąć co w tym trudnego ?..

użytkownik usunięty
JessicaVRean

Widzę, ale nie wiem jak ci to wytłumaczyć. Po prostu osób dodających biografie jest dużo, a tych którzy je sprawdzają mało. Powiedzmy, że w ciągu dnia zostanie dodanych 10 biografii, ale sprawdzonych już tylko 5, pozostałe 5 przechodzi na dzień następny, tylko że tego następnego dnia userzy dodają kolejne 10, a weryfikatorzy czyli ci, którzy sprawdzają materiały, znów zweryfikują tylko 5, to kolejnego dnia w kolejce będzie już 10 materiałów. Istniej coś takiego jak kolejka, czyli sprawdzają według daty dodania, teraz powinny być sprawdzane biografie z listopada. Twoją sprawdzą najwcześniej w kwietniu. Zmierzam dodać do tej aktorki ciekawostkę, ciekawostki schodzą w ciągu jednego tygodnia, czasem jak sprawdzają materiał i widzą, że coś tam jeszcze czeka w kolejce, to weryfikują wszystko razem. Więc może uda się twoje sprawdzić wcześniej.

Dodałam ja w styczniu i jeszcze czekam a przedwczoraj dodałam serial jeszcze w jakim występuję w tym roku wiec to może szybciej będzie sprawdzone . Powinno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones