Marion Cotillard

7,9
33 369 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Marion Cotillard

Pewne kobiety, aktorki posiadają niezwykle silny potencjał uczuć. Myślę że piękno Cotillard to jej wnętrze. Komponuje się ono z cechami fizycznymi - marzącymi oczami, delikatnym noskiem, niewinnie szczerym uśmiechem. Posiada cenny, deficytowy dar - prostotę uczuć. Egzemplifikacją tego była gala oscarowa. Pure beauty. Tak pełnowymiarową postać jaką była Piaf mogła zagrać tylko osoba, która serce i duszę otwiera na oścież. To wszystko połączone jest z jej silnym charakterem. Wie czego chce. Ma misję. Spełnia się w tym. Posiada klasyczną charyzmę ikon filmowych których niewiele było na ziemskim padole, Audrey Hepburn, Vivien Leigh i kilka innych. Gdy oglądasz ją na ekranie to jej wierzysz. W epoce klonów kładzie na łopatki Hollywood. Zachwyca pod każdym względem.

Wielki_ted

Szkoda, że nie jestem na Facebooku i nie mogę dać "Lubię to!". Pełne poparcie. Nic dodać, nic ująć.

Wielki_ted

trafione-zatopione 10/10

Wielki_ted

get off those pills dude, you trippin

HeadSplitter

driffting away you mean bro

dannyboi

trippin' - so under influence of drugs...
still, driftin', not driFFtin', you mean pal ;-P

HeadSplitter

Przestań narkomanie oceniać innych ze swojej pozycji.

Wielki_ted

Marion jest piękna, subtelna, szlachetna i zdolna. Podziwiam jej wdzięk i bezpretensjonalność. Które jeszcze aktorki zaliczasz do "ikon filmowych"?

Wielki_ted

Ja jestem nią zachwycona od czasu kiedy ją zobaczyłam w Taxi. Wiedziałam, że zrobi dużą karierę już w tedy miała duży potencjał...a każde kolejne części Taxi kiedy jej było coraz mniej były gorsze.

użytkownik usunięty
Wielki_ted

No cóż więc radzę Wam pilnować się z oceną innych ludzi i obdarzaniem ich zaufaniem, bowiem Marion jest psychopatką, tak jak reszta kobiet, ale u niej widać to wyraźnie.

Wielki_ted

zgadzam się w pełni. Ta aktorka ma coś czego brakuje 99% innym. Ciężko powiedzieć co to - nie chodzi o talent. JEst to jakaś subtelność, delikatność, emocjonalność. Podobnie jak Hepburn hipnotyzuje i nawet w kiepskim filmie nie można oderwać od niej oczu.
Ja jestem nią zachwycona od wielu lat

Wielki_ted

Jerk it out

Wielki_ted

rozmarzyłem się czytając to... w punkt kolego, w punkt.

Wielki_ted

Tak, tyle że dużo łatwiej zachwycić się ładną kobietą.

Wielki_ted

Jakie wnętrze? Baba ma już 44 lata. Niedługo menopauza. Nie pozostawi po sobie potomka.

weeman86

Pozostawi. Marion ma dwójkę dzieci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones