Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

Na szczęście poniechał dalszych epizodów Spiderman'a.

Rob_Rock

Na szczęście zagrał w 3 "epizodach" i wypadł moim zdaniem świetnie!

Rob_Rock

właśnie szkoda idealnie pasował...no ale oczywiście trzeba było zatrudnić jakiegoś młodego pięknisia, żeby małolaty sikały w majty z zachwytu;]

r0hnin

Ej, no bez przesady! Już mi nikt niech nie usiłuje wmawiać, że nie ma dobrych, acz przeciętnych pod względem urody, ale tak zwyczajnie nie obrzydzających wrażeń wizualnych aktorów! Przez tego kolesia ledwo przebrnęłam przez filmy! I co, mam się podniecać tym, że moim zdaniem zupełnie nieinteresujący mężczyzna jak i aktor..., biega mi przed nosem "po ekranie"?! Chyba w końcu po coś kręcą te filmy?! Więc niech chociaż będzie z tego jakaś rozrywka, a nie efekt obrzydzenia! Małolatą nie jestem, swoje zdanie mam i swój własny gust, a co lepsze- mam prawo je mieć. Ten mężczyzna mi się nie podoba i nie podoba mi się również jego kreacja w tym filmie. Jego przeciętność aż krzyczy na kilometr, a nie tego chcę od filmu przedstawiającego historię o skromnym, spokojnym, acz nie zupełnie "nieudacznym" amerykańskim bohaterze... Jakoś to jednak przeboleję, bo co się stało, już się nie odstanie.

teriperez

Straszne jak ty to wytrzymałaś...ale nie martw się jak będzie premiera nowego Spider-Mana to będziesz miała okazje nacieszyć oczy, a do tego czasu to zawsze możesz obejrzeć Justina Bibera czy coś w tym stylu;]

r0hnin

Ależ głupia odpowiedź. Wybacz, ale to nie na moim poziomie.

r0hnin

"właśnie szkoda idealnie pasował..."

Ty chyba Spider-mana tylko z filmów kojarzysz.

Rob_Rock

ja też sie ciesze.

Zagral w spidermenie zeby sie wybic, od tego czasu grał w wybitniejszych filmach i pokazał co potrafi:)

Rob_Rock

Wreszcie ktoś się ze mną zgadza.

Rob_Rock

Moim zdaniem był idealnym Peterem Parkerem. I nie mówię tego jako osoba, która kojarzy Spider-mana tylko z filmów (jako hardcorowy fan oglądałam każdy odcinek kreskówki po 100 razy, komiks też trafił w moje ręce).

Rob_Rock

na to byl za stary zeby grac tylko to

Rob_Rock

Moim zdaniem idealnie pasował do tej roli :*** był stworzony . No ale ma 37 lat :( za stary żeby zagrać Spider-Man 4

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones