Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

A wczoraj bylam na dwójce ale żeby opisać teraz moje emocje potrzeba duuuuuuzo czasu i energii bo to nie da sie jednym słowem. Wlasnie mi sie dwójeczka ściaga to w końcu będę mogła oglądać mojego ślicznookiego Petera tak często jak będe chciała:)))))

użytkownik usunięty
Nirvana_2

Masz racje te oczy... masz mozę e-mail?? napisz to pogadamy i ile lat?

No pewnie że chętnie pogadam z fanką Tobiego Ślicznego! :) mój mail to mama000000000000000000@poczta.onet.pl (18 zer, heh eh he :)) -Kasia -17

Nirvana_2

Też zbzikowałam na ich punkcie... Że są BOSKIE to za mało powiedziane... :)

Kriszti_off

Wiem że nie ma słowa które by w pełni określałao jego cudne oczy:) Wcześniej nie znosiłam takiego typu urody- słodki chłopiec z błękitnymi oczami ale gdy zobaczyłam Spider mana 1 to zmieniłam zdanie:)))))))))))))

Nirvana_2

Niebieskie oczy to jest to o czym marzyłam od dziecka...Zawsze chciałam mieć niebieskie oczy-takie wyraźne...Niestety mam ciemno-brązowe...ale znajomi mówią mi,ze tez sią nietypowe... :)) A co do Tobey'a to rzeczywiście-oczy ma niebiańskie!!! W ogole faceci z niebieskimi oczami to moje ideały...A do tego ten typ urody-słodki,niewinny chłopczyk,troszke fajtłapa...Naprawdę faceta zapamięta sie na dłuog z taką uroda...Pozdrawaim!!!

Sara_von_Krolock

ja mam to szczęście i posiadam niebieskie oczy... :) i wiesz co... mój typ chłopaka to też facet z niebieskimi gałkami! mrrau :)

Nirvana_2

a wiesz, że ja też? ale z drugiej strony on nie jest do końca takim słodkiem chłopcem... buehehe... widziałaś jego ciałko? :P

Kriszti_off

Hmmmm-powiem jedno-ciało to inna sprawa...Dla mnie najważneijsza jest dusza i oczy-nie wiem jaki Tobey jest prywatnie,nie znam jego zwyczajów itd.ale wydaje mi sie,ze jest zupełnie inny niz jako aktor...POZDRAWIAM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones