Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 808 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

Czytałam gdzieś jej wypowiedź coś w stylu:(cytat) "Z Tobeyem mogłabym się całować bez przerwy- nawet nie wiecie, jak dobrze całuje!"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tobey, uważaj na takie puste baby!!!!!!!!!!!!!!!!!:)))

Nirvana_2

O.o nie rozumiem co masz do Dunst...a skoro kobieta mowi, ze Tobey dobrze caluje to to jest znak, ze trzeba sie o tym przekonac na wlasnych....ustach ;P a, ze sie calowali to nie znaczy, ze ze soba krecili...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kreska7

o jejciu chetnie sie wypowiem :))) kirsten dunst jest najgorszą aktorka na swiecie. nie pisze tak dlatego ze jestem zazdrosna :D ale bo widzialam sporo filmow z jej udzialem i moge smilo powiedzieć że jest chamsko sztuczna i beznadziejna w swojej grze. nie ma talentu do grania ani do twarzy. kojarzy mi sie z saladinem z 'KROLESTWA NIEBIESKIEGO' [ jak kto widzial to wtedy jak sybilla zdjęła mu ta maske....]wozi dupe po calym hollywood i uważa sie za megagwiazde :D nic śmieszniejszego.strasznie jej nielubie jest pustą aktoreczka i nadaje sie tylko na......nawet nie wiem na co :d ale napewno nie na aktorke!! glupia dupa !! :DD [ nareszcie mi ulżylo :))]

Nirvana_2

Ludzie... wy macie problemy. Całowali sie na planie filmu... i nie sadze, ze gdzies indziej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones