Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

poprostu boski :) taki typ ala Elijah Wood jak dla mnie idealny :] Te delikatne rysy twarzy i do tego piękne niebieskie oczy.....

Marta18

zgadzam się <3
to co, jedziemy do Californi...;D
(w Elijahu Woodzie byłam śmiertelnie zakochana w wieku dwunastu lat. Piękne czasy;>)

Anouk_2

No jasne,że jedziemy ;)!!! Eh ale bym chciała jechać do USA ^^, wiesz ja jestem nadal śmiertelnie zakochana w Elijahu (jak to ładnie określiłaś) już od ponad 4 lat... :D i uczucie nie słabnie ;) a Tobey oj też go kocham,on są na prawde podobni...przyrodni bracia czy co <lol> ;)) Świetnie zagrał w "Niepokonanym Seabiscuitcie" no i oczywiście w "Spider-manie" szacuneczek. Dość ,że jest przystojny to jeszcze jest świetnym aktorem!!
pozdrawiam :D

Marta18

Prawda, Elijah nadal czarujący;P, ale Tobey, no Tobey!... Jeszcze te cudne imiona, 'Tobias Vincent' <3<3 on ma taki jakiś nieokreślony urok w sobie, co z tego że nie jest wysoki, oczy ma piękne i gra też pięknie, i jest taki... inny, no i generalne ach;] sto razy fajniejszy od jakichś Judów Lawów i innych Pittów. (; W Seabiscuicie rzeczywiście świetny, ale we 'Wbrew regułom' jeszcze bardziej!! Za tą rolę go szczególnie kocham:)

.zrobię go sobie na tapecie;P
pozdrawiam!

Anouk_2

no tak ma swój urok..take niepozorne, chłopięce rysy twarzy..... :D mi się najbardziej podobał w "spier-manie" heh my to musimy chyba jakiś fanklub założyć ;)))))
zapraszam do mnie na konto i bloga ( na onecie) ^^

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones