Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 764 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

Moim zdaniem powinien dostać Oscara za film "Bracia' A oni mu nawet nominacji nie dali.

Kinomaniak_136

Absolutnie się zgadzam. Zdecydowanie jego najlepsza rola.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Kinomaniak_136

Absolutnie sie nie zgadzam. Rola bardzo dobra ale gdzie tam do Oscara. Chyba że masz na mysli ostatnie lata i Oscar dla Lawrence.

everlastinggaze

Na Oscara to może było jeszcze nie do końca ale zgadzam się że rola w Braciach bardzo dobra jak nie najlepsza

bartolomeo997

Łżesz jak pies

invisiblepata

Zastanówmy się nad genezą powstania tego porównania. Czemu ludzie przyrównują kłamcę do psa? Czy pies potrafi kłamać? A jeśli już, to czy może on stać się ikoną łgarza? Zarówno na te, jak i na wiele innych pytań (np. na temat twojego fajniuśkiego wybuchu bezpodstawnej agresji) nie znajduję w tym momencie odpowiedzi. Mogę jedynie przypuszczać, że w zamierzchłych czasach psy nie były uważane za szlachetne zwierzęta głównie przez swoją rolę "społeczną". Często były bite i niedokarmiane. Zadowalały się rozklekotaną budą, co jeszcze bardziej utwierdzało ich właścicieli w możliwości pomiatania nimi. Jednakże na przestrzeni lat ich wizerunek uległ drastycznej zmianie- zwłaszcza w miastach, gdzie w zapomnienie poszedł pierwotny, główny obowiązek psa, którym jest pilnowanie dobytku. Psy stały się ikoną lojalności (z resztą już wcześniej były), poczciwości i przede wszystkim- szczerości.
Wywód mój (stek bzdur, ale ojtam) powinien skłonić Cię, drogi invisiblepata, do refleksji dotyczącej Twojego stopnia uświadomienia językowego. Mam nadzieję, że wiesz, iż użyłeś w tym momencie archaicznego porównania, które na dodatek jest powszechnie uważanie za agresywne. Apeluję do Cię- przestań!

szpaner98

Przepraszam wszyskich których obraziłem. Miałem wĺamanie do mojego konta.

everlastinggaze

Fajny z ciebie gość , ale troche głupi

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
invisiblepata

Każdy kto ma inne zdanie niż ty jest gejem albo głupim? A teraz spójrz z perspektywy innych na ciebie. I kto tu jest głupi?

Kinomaniak_136

Zgadzam się, niesamowita rola

Kinomaniak_136

Nie zgadzam się, moim zdaniem zagrał niesamowicie sztucznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones