Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

TOBEY jest prze słodki!!!!!!

użytkownik usunięty

Moją ulubioną sceną z spider- mena jest scena w której peter parker budzi się i patrzy w lustro :) :) kocham ten moment . nie dosyć że ma piękne ciałko to jeszcze delikatnie opalone . A jego oczka są jeszcze lepsze , ... Nie moge doczekać się II części spider mena..
Pozdowienia dla fanów T.M>>:)

Ja tez uwielbiam ta scene!!!!A podoba ci sie kiedy jest w szpitalu z ta dziwką mary jane, ona dotyka jego cudnej dloni(jak mogła!!!?)a on podnosi na nią oczy....widziałaś jego oczy??BOSKIE, BOSKIE!!!A wczoraj bylam na dwójce ale żeby opisać teraz moje emocje potrzeba duuuuuuzo czasu i energii bo to nie da sie jednym słowem. Wlasnie mi sie dwójeczka ściaga to w końcu będę mogła oglądać mojego ślicznookiego Petera tak często jak będe chciała:)))))Pozdrówka

Nirvana_2

Tak..On to ma sliczne oczka *.* ! I w ogole..jest taki milutki i slodki ^_^ Az cieplo sie robi od samego patrzenia na niego ! ^__^

Dark_Elve

Najwidoczniej nie widziałaś jeszcze mnie to jest dopiero to !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Było by jeszcze cieplej .

Nirvana_2

Zgadzam się z wszystkimi, że T.M. jest słodkie. Nie zaprzeczam, że mi się podoba, ale uważam że jego gra jest równie niesamowita jak on sam. Uważam, że gra świetnie, doskonale wczywając się w rolę. a co do Kirsten Dunst to on nie miał z nią romansu- widziałm na żywo w TV jak zaprzeczał ( wierze mu). A ja również uważam za świetną aktorkę w której podziwiam charyzmę i siłę, dzięki której doszła tak daleko w tak młodym wieku.

Nie no.. Nic do was nie mam, ale wydaje mi sie, że zmienicie zdanie jak obadacie początek filmu LAS VEGAS PARANO.. Miłego oglądania! (o ile ktoś sie odważy..) :D:D

winox

Koles wygląda jakby cierpiał na zaparcie...

winox

Tobey w Las Vegas Parano ahahahahaha ! Polewke mialem niebywala szczegolnie jak sie spocil i wlosy mu sie przyklejaly do twarzy a do tego ten glosik momentami :D Nie no wygladal zajebiscie ; d Jak dla mnie oscar za role drugo planowa... ! Hah !

użytkownik usunięty

Uwielbiam Tobyego Maguire!!! On jest poprostu taki śliczny i słodki, że cały czas o nim myślę!!!!!! Jest poprostu niesamowitym kolesiem.
Chyba się zakochałam...

użytkownik usunięty

Też uwielbiam tę scenę!!! I gego oczy też mi się podobają!!! Jest śliczny, tylko trochę starawy ( ma 29 lat). ;)

Zgadzam się z wami jest śliczny i bardzo ładnie wygląda na tym zdjęciu na górze. Nie wygląda na 29 lat.

użytkownik usunięty

uważaj, noe podniecaj sie tak!!
bo ci stanie:D:D:D:D:D

hmm.... popieram Cię... ta scena jest naprawdę świetna, cudowna, przepiękna itd. pozdro! :):)

ah na tym zdjeciu powyzej wyglada paskudnie naprawde paskudnie......ale za to na innych boze no mozna sie rozplynac...jest tak slodki ze no normalnie moze go jednak porwiemy...to nie jest zly pomysl:) i te jego oczy...ten blekit mnie poraza:) sa cudowne...i dobrze gra...no dobra ale nie bede sie tak rozplywac....:)

pozdro monika:)

danielradcliffe1

Łolaboga, co wy tutaj rozmawiacie? Głowa was nie boli? Ten gość to totalny lamus. Jak on potrafi grać, to chyba ja zostanę aktorem! Spider-Mana zagrał jak ostatnia szmata! Jego "kreacja aktorska" ma niewiele wspólnego ze Spideyem w ogóle. Pasuje do tej roli chyba tylko z wyglądu (poza odstającymi uszami, które musieli mu podklejać bo śmiesznie wyglądał w masce;)). Parker to miał być frajerem, ale do czasu ukąszenia przez pająka, a nie do końca życia. Po za tym coś się spiderowi gadka nie bardzo klei, a w komiksie to mu się jadaczka nie zamykała. Jedyny dowcip z jego ust (w stroju s-m) jaki pamiętam z "dwójki" to - "Keep the change" - (blah!). No, ale to nie tylko wina Tobey'a ale i scenarzysty. Chociaż szmatą jest tak czy siak (Tobey of coz; nie scenarzysta:D)

jak dla mnie pierdoła saska a nie xD gra tak sobie,nawet niezle,ale nie nie zachwycajmy sie xD a wyglada jak sierota z peronu 4 karton 12...
a te oczka... buahahaha xD maslo maslane :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones