Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 849 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

Zauważyłem ostatnio że Tobey Maguire się czasami chwieje i przechyla w pozycji stojącej.Oglądałem dzień otwarcia ulicy o nazwie "Pitera Parkera" w Nowym Jorku.Dostał tam jakiś dyplom uznania i zaraz po chwili się przechylił jakby zaraz miał się wywrucić na glebe ale ustał, te ruch mnie zdziwił ponieważ tak się zachowuje pijany człowiek lub przepracowany ze zmeniczenia.Kolejny dostrzegłem w Spidermanie 1 kiedy rozmawiając z Merry J. złapał się płotu na którym się opierał przez pół dialogu dwoma rękami.

I tu do was panowie i panie pytanie czy on ma uszczerbek na zdrowiu że traci równowage stojąc w miejscu czy co bo ja nie mam pojęcia, a nie ma co do czytania na ten temat w necie...

Ulubieniec

Nie chce tutaj zapeszać ani kłamać ale według mnie to są oznaki raka. W filmie "poczta serc", gdzie główny bohater choruje na raka to się chwiał, nie widział itd. W życiu pewnie jest podobnie. A może on jest przemęczony? Mało snu, zła dieta. Takie rzeczy wpływają na zdrowie.

one_blood

Zaburzenia równowagi
Odczucie zaburzenia równowagi opisywane jest przez chorych jako wrażenie wirowania otoczenie lub usuwania się lub podnoszenia podłogi. Zawrót głowy pojawia się nagle i nasila się przy zmianie pozycji i przy patrzeniu w jedną stronę.

Zawroty tego rodzaju są jednym z objawów uszkodzenia błędnika. Pozostałe objawy tego zespołu to nudności, szum w uszach i przytępienie słuchu.

Leczenie ustala się po badaniu specjalistycznym, które musi być podjęte jak najszybciej.

Zaburzenia równowagi pojawiają się także u chorych z zaburzeniami naczyniowymi, nowotworami mózgu i móżdżku. Na stałe zawroty skarżą się neurastenicy. Zawroty występują też w zatruciach alkoholem, nikotyną, gazami spalinowymi itp

Ciekawostką jest to że Tobey w Spider-man 3 nosił aparat słuchowy...

Ulubieniec

Może jest to spowodowane tym że jest lub był alkoholikiem wiem że zapisał się do AA ,a może to przez uraz pleców którego doznał na planie Sea Biscuit

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones