Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 846 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

To co zrobił w tym filmie ze swoją rolą jest niesamowite. Zdecydowanie jedna z najlepszych... Ba.... Najlepsza rola w dorobku aktora. /pozdrawiam !

UnKnowN_3

Tak, jeśli ktoś pragnie zobaczyć człowieka który wszystkie najgorsze uczucia niezdrowo tłumi w sobie by w końcu wybuchnąć z pomnożoną siłą - i chce poczuć tę siłę i ujrzeć bezradność - powinien zobaczyć ten film, Tobey stworzył postać w pełni przekonywującą. Świetnie zagrane, świetnie pokazane, świetnie odebrane.

klang

Popieram, ta rola to było naprawdę COŚ. Nie podejrzewałam, ze potrafi tak dobrze grać, wiec film był dla mnie 100 % zaskoczeniem i przez to odniosłam wrażenie, że jest bardzo dobry.
Pozdrowienia

tercc

Owszem, film genialny, brak słów mi aż było.
Jedna rzecz mi przeszkadzała zawsze w nim- ciągle ten sam wyraz twarzy, nie pracuje nad mimiką.
Przynajmniej moim zdaniem.

mssie

Nie nie nie, zupełnie się nie zgadzam! On musiał tak grać, w genialny sposób przekazał osobowość człowieka zniszczonego i wypalonego tym co przeżył. Jestem pod takim wrażeniem tej roli, że nie umiem nawet dobrać słów. Właśnie skończyłam oglądać i nie mogę sobie znaleźć miejsca. Dla mnie to jest oscarowa rola Tobey Maguire. Szkoda tylko, że Natalie Portman okazała się dużo mniej przekonująca. Kreacja o klasę niżej, ze szkodą dla filmu. Mimo to film zrobił na mnie wstrząsające wrażenie, scenarzyści i Tobey załatwili sprawę.

selena78

"Dla mnie to jest oscarowa rola Tobey Maguire" - wyjęłaś mi to z ust :)

Nieoceniony!

rudy_rydz

Do momentu tego filmu o którym piszecie - ot tak zwykły aktor w dobrych produkcjach - ten film i jego gra - rewelacja!!! I w końcu pokazał na co go było stać i dlaczego reżyserzy się nim tak zachwycali.... OBY WIĘCEJ TAKICH RÓL

UnKnowN_3

Podpisuje sie pod tym, kto by pomyslal, ze on tak potrafi zagrac. Wszystkich przycmil...

UnKnowN_3

zgadzam sie w 100% :) wielki szacun!

UnKnowN_3

To jak zagrał w tym filmie jest rewelacją.

UnKnowN_3

Ta rola rzeczywiście była świetna. Zaskoczył mnie pozytywnie, nie spodziewałam się az takiego emocjonalnego i realistycznego oddania jego postaci. Ta rola udawania jego znakomitą grę aktorską. Pomimo, ze dawno oglądałam ten film, nadal w głowię odtwarzam sobie scenę w kuchni, gdy wpada w furię... Rewelacja.
I zgadzam się w 100%, to oskarowa rola Tobey Maguire!

UnKnowN_3

zważywszy na to jaka była konkurencja w tamtym roku, na pewno zasługiwał przynajmniej na nominację - miażdżył Rennera czy Clooneya na potęgę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones