Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 872 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

jest taki słodki, zdecydowanie spiderman to jego rola życia, lepszej nie będzie miał

justy_maje

W "Cudownych chłopcach" chociażby zagrał lepiej ;).

Antonio_Montana

nie oglądałam, ale skoro tak uważasz to może obejrzę,;) ale to dzięki Spidermanowi zrobiło się głośno o Tobey'm, w końcu to był hit kilka lat temu i mi się bardzo dobrze oglądało trylogię o człowieku-pająku;]

justy_maje

fajne zdjęcie zapodaliście w profilu!
Miodzio!

justy_maje

i pomyśleć, że pomimo 34 na karku nadal wygląda jak dzieciak ;D

lunatyk_5

no racja jak nastolatek ;)



justy_maje

Moim zdaniem, rola Spider-Mana to jego przekleństwo. W roli Petera Parkera jest słaby.. Momentami wręcz irytujący. A szkoda, bo choć widziałem go tylko w dwóch innych filmach to był w nich świetny - "Wbrew regułom" i "Brothers" (w tym drugim wręcz genialny!). Jednak po Spider-Manie nie darzę go specjalną sympatią.. Mam nadzieję, że po kolejnych rolach to się zmieni ;)

globus

To, że rola zapewniła mu popularność nie znaczy, że to rola życia!

globus

ok, to Twoje zdanie, mi się podoba w tym filmie najbardziej, gra tak dobrze pierdołę, że aż chcesz mu pomóc pomóc i tak, że ciężko uwierzyć że może być bohaterem ... to mnie urzeka w tej roli, no ale może tylko mnie, nie szkodzi, przeżyję :)

globus

a mi się podobał jeszcze w "Niepokonanym Seabiscuit" :) a co do Spidermana ustaliliśmy już, że Ci się nie podoba a mi się podoba, niech tak zostanie i czekajmy na jego kolejny film :D

użytkownik usunięty
justy_maje

Mmm... niezle ciasteczko z niego ; d . W Spider manie byl swietny.

justy_maje

Nom jest mega słodki :**

użytkownik usunięty
justy_maje

SEXY! xD

justy_maje

Niepokonany Seabiscuit to świetny film, podobno w "Braciach" też dał bardzo dobry pokaz swojego aktorstwa. więc się nie zgodzę, mimo ,że jako Peter Parker/Spider-man również mnie oczarował.

Moai

lubię Cię ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones