Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 861 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

jeśli ktoś lubi pozytywne zaskoczenia, polecam właśnie ten film. bo jak się okazuje, Tobey Maguire to nie tylko spiderman.

paniczBartosz

zgadzam się, Maguire w tym filmie dał świetny popis aktorski. Jestem pod wielkim wrażeniem!

paniczBartosz

Ja tekże uważam że świetnie zagrał i wielkie uznanie za tego wyalienowanego Sama

grzybeQ

O matko. Naprawdę jestem pod wrażeniem, myślałam, że jest bardzo przeciętnym aktorem, a w 'Braciach' zagrał rewelacyjnie.

użytkownik usunięty
paniczBartosz

Tobey Maguire to niestety nadal żenada aktorska i film "Bracia" nie pomógł mu zmienić tego wizerunku. Prócz tego, że bardzo schudł do roli i został odpowiednio ucharakteryzowany niczego do roli Sama nie wniósł. Jego postać była przerysowana i nieadekwatna do rodzaju emocji. Każdy, kto bardziej za przeproszeniem wytrzeszczy gały będzie wyglądał jak świr. Tobey to robił i nie był przez to przekonujący. Nie można wyrażać emocji robiąc wielkie oczy, nie na tym polega dobre aktorstwo. Maguire nie potrafi przekazywać emocji widzowi i wątpię, by kiedykolwiek się tego nauczył. To nie jest aktor stworzony do ról dramatycznych, a już na pewno nie do - pierwszoplanowych. Wystarczy porównać w "Braciach" grę Tobey`a, a grę Jake`a Gyllenhaala;
Gyllenhaal dosłownie zmiótł Maguire`a swoim talentem i naturalnością.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones