Tobey Maguire

Tobias Vincent Maguire

7,9
25 881 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tobey Maguire

z caej trylogi obejrzalem w calosci tylko pierwsza czesc, reszty jakos nie dalem rady :P

londontown

zgadzam się taki wymoczkowaty goguś obejrzałam wszystkie 4 części (z tą najnowszą włącznie) i garfield (nie wiem czy dobrze piszę) bardziej mi się podoba jako pajączek. Jakoś bardziej pasuje do komiksowego ;)

zojchincu

Zgadzam się. ! Jakaś taka z niego łajza a nie Parker ;D

Misia81

Według mnie Tobey jest lepszy . W końcu Peter PARKER TO TAKA OFERMA

kojom

Nie wiem gdzie to wyczytałeś? Clark Kent to oferma natomiast Peter jest bardziej wyważony, mniej więcej taki jak go zagrał Garfield. Aha i nawet jeśli Peter był by ofermą to nie miał by na twarzy ciągle miny srającego kota na pustyni jaką uskutecznia Tobey

konradleg

nie czujesz ironii.

Misia81

Łajza to jest z tego nowego Niesamowitego Spider-Mana fatalna gra aktroska,głupie ryje na okrągło robi,Wgl gra aktorska jest jakaś naciągana... jak sam film....Tobey jest najlepszy i tyle w temacie....

zojchincu

ee tam , obaj mogą ssać mi pento. Widziałbym zupełnie kogoś innego w tej roli.

zojchincu

Moim zdaniem jest świetny. I uwielbiam go właśnie dlatego, że to taki wymoczkowaty goguś xD A nie piękniś, jak we wszystkich filmach. Wzbudza moją sympatię.

zojchincu

Peter Parker był dokładnie taki jak Tobey go gra - wymoczkowaty i trochę nieudolny goguś :) A więc idealny Pająk :)

londontown

Tobey to NAJLEPSZY spider man

użytkownik usunięty
Spiderman_filmaniak

Popieram. Pzdr.

londontown

A nowy Spaider wg Ciebie lepszy?

londontown

To mogles obejrzec bo 3 jest moim zdaniem najlepsza ze wszystkich części. A Tobey to najlepszy spidey i lepszego nie bedzie.

Napier

Tobey moim zdaniem o wiele lepiej pasował do spider mana, panie wola nowego ktory wyglada jak pedał. pozdro

ariuszone

Zeby ten pedał chociaż umiał grać... Tobey zajebiscie zagral a uswiadomilem sobie to po tym nowym spider manie w ktorym aktor chcial chyba zagrac podobnie do Tobeya, ale mu sie to nie udało.

londontown

Najgorszy aktor w jednej z najgorszej ekranizacji komiksowej.

londontown

Tobey moim zdaniem dużo bardziej pasował do roli Spider-mana, a tak poza tym tego najnowszego strój wyglądał żałośnie :(

londontown

Obejrzałeś tylko pierwsza czesc, wiec nie masz glosu.

użytkownik usunięty
londontown

Chyba ty. Tobey najlepszy do tej roli.

londontown

Jak dla mnie nadawał się świetnie do tej roli i przyzwoicie zagrał Parkera, nie wiem czego się czepiata.

Immortal_Stasin

Najgorszy aktor jakiego w życiu widziałam, drewno totalne.

tanja55

Niech zgadnę, jesteś typem gościa, który z przyzwyczajenia wszystko i wszystkich krytykuje i nic mu nie pasuje, hmm... Polak ? :)

Immortal_Stasin

Nie krytykuję ludzi z przyzwyczajenia tylko mam ku temu powody.
Nie mów mi, że on dobrze zagrał w filmie "Wbrew regułom" a film ciekawy, rola go przerosła.

tanja55

Ehh, akurat tego filmu jeszcze nie oglądałem, chociaż noszę się z tym zamiarem od dłuższego czasu. Jednak kojarzę go z kilku innych ról i wg mnie to dobry aktor, a już na pewno nie należy do najgorszych.

Immortal_Stasin

Wielu filmów z nim nie widziałam (z wiadomego powodu), zasługuje na małe uznanie u mnie po roli w filmie "Bracia", coś tam z siebie wykrzesał :-)

tanja55

Więc może nie jest to najgorszy aktor jakiego w życiu widziałaś :P

Immortal_Stasin

Nie chce ranić Twego serca więc napisze, że dla mnie gra tak samo jak Izabela Trojanowska w "Klanie" czyli sztucznie i bez emocji :D

tanja55

Nie zgadzam się z Tobą.

tanja55

http://www.youtube.com/watch?v=VVJy15ItE1E Pani Iza raczej by tak nie zagrała :P

Immortal_Stasin

Pisałam wcześniej, że za rolę właśnie w tym filmie zasługuje u mnie na małe uznanie.
Podtrzymuję to co również pisałam wcześniej, rola w filmie "Wbrew regułom" go przerosła :D
Pozdrawiam

tanja55

Ok, ja dopiero ten film widziałem i jestem pod wrażeniem.

tanja55

,,Pisałam wcześniej, że za rolę właśnie w tym filmie zasługuje u mnie na małe uznanie.'' Tobey z pewnością jest zaszczycony tym małym uznaniem. On zawsze bierze pod uwagę krytyczne opinie, zwłaszcza pisane po polsku przez nie wiadomo kogo, nie wiadomo skąd.

Matvion

Niezmiernie cieszy mnie fakt, że Tobey jest zaszczycony moim małym uznaniem!!
Tobie również dziękuję za uszczypliwy ale kulturalny komentarz. W dzisiejszych czasach to rzadkość.

londontown

Tobey Maguire to idealny SpiderMan.

marilyn_m

Tobey najlepszy bez dwóch zdań

londontown

Uwielbiam Spider-Mana,czytałem 1 komiks o nim,i wiecie co?Chociaż wolę TASM między innymi za Gwen i Efekty,to lepszym Spiderem jest Tobey,typowy kujonek :)

starwarscraft

Garfield był właśnie lepszym Spiderem taki wygadany żartowniś w walce, czyli taki jaki właśnie powinien być! Maguire natomiast był niezłym Peterem, troszkę lepszym niż Garfield.

Netehor

I tak najlepszy Tom Holland :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones