Woody Allen

Allan Stewart Konigsberg

7,3
11 644 oceny scenariuszy
powrót do forum osoby Woody Allen

Wczoraj dorosła już adoptowana córka reżysera napisała przejmujący, otwarty list do The New
York Times, w którym wyjawia przerażającą prawdę.

Miałam siedem lat, gdy Woody Allen wziął mnie za rękę i zabrał na ciemny strych naszego domu
- czytamy w liście. Kazał mi położyć się na brzuchu i bawić elektryczną kolejką mojego brata.
Wtedy mnie zgwałcił. Mówił do mnie, gdy to robił. Powtarzał, że jestem dobrą dziewczynką i że to
będzie nasza tajemnica, obiecywał, że pojedziemy do Paryża i będę gwiazdą w jego filmach.
Pamiętam, że próbowałam patrzyć jedynie na pociąg, który krąży w kółko po strychu. Do dziś z
trudem patrzę na tę zabawkę.

Odkąd pamiętam mój ojciec robił mi rzeczy, których nie lubiłam. Nie lubiłam, jak często zabierał
mnie od mojej mamy oraz rodzeństwa, aby spędzić ze mną czas sam na sam. Nie lubiłam, gdy
wpychał mi kciuk do ust. Nie lubiłam, gdy kładł się ze mną pod kołdrą w samej bieliźnie. Nie
lubiłam, gdy kładł mi głowę na gołych kolanach i ciężko oddychał. Chowałam się pod łóżkiem lub
zamykałam w łazience, aby uniknąć spotkań z nim.

Uniknął kary ukrywając prawdę dzięki udawanego romansowi z moją siostrą. To co mi zrobił
prześladuje mnie od lat. Jestem porażona poczuciem winy, że pozwoliłam mu być blisko innych
małych dziewczynek. Jak dorastałam przerażał mnie dotyk każdego mężczyzny. Miałam depresję
i problemy z odżywianiem. gdyby nie wparcie matki, która odcięła się od ojca, nie przeżyłabym.

jameliasuperstar

Gdy jej córka, Dylan, miała 7 lat, jej mama, Mia Farrow, powiedziała jej, że była molestowana.
Nie powinno być na odwrót?


Mia Farrow zabrała Dylan do lekarza, żeby ten ją uśpił (siedmioletnie dziecko!) i zbadał dopochwowo (!) w poszukiwaniu najmniejszych śladów dowodów, ale niczego nie znalazł.


Raport Yale-New Haven po wszczętym przez Sąd śledztwie wykazał, że "Dylan nie była molestowana przez pana Allena". Jej stwierdzenia wydawały się "przećwiczone". Prawdopodobnie "matka wpoiła je lub wpłynęła na powstanie".


Jeszcze coś a propos Mii Farrow - matki:
dwoje z jej adoptowanych podopiecznych popełniło samobójstwo. Trzecie je rozważało, a cudowna córka, u której po trzydziestce wykryto HIV, została opuszczona przez Mię i w poranek Bożego Narodzenia zmarła samotnie w szpitalu na AIDS.

AutorAutor

Szkoda, że nikt tego nie przeczytał najwyraźniej.

jameliasuperstar

Tak ogólnie w temacie - śmieszą w sytuację, w których ludzie udają (tak mniemam) zdziwienie na temat sytuacji dobrze znanych. Od dana wiadomo, że Allen miał (ma?) "dziwne" ciągoty, z czym nawet nie za bardzo się krył, jak i to że Farrow ma niekoniecznie równo pod sufitem. Teraz wychodzą na jaw dokładniejsze fakty i całe otoczenie udaje zdziwienie i oburzenie sprawą znaną dla nich pewnie od wielu lat. A tak już na marginesie - jak to się stało, że taki chałturnik jak Allen ma status reżysera wybitnego? Dla mnie zagadka.

jameliasuperstar

śmieć pedofil. już nigdy nie obejrzę żadnego jego filmu. powinni go zamknąć w celi.

jameliasuperstar

https://www.youtube.com/watch?v=E_mpWWHIbgk

jameliasuperstar

Dziś już znamy prawdę. Pedofil podobnie jak Chris Rock, Bill Gates, czy Bill Clinton. Rzeczywistość jest obrzydliwa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones