PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=769705}
6,4 1 274
oceny
6,4 10 1 1274
Crisis in Six Scenes
powrót do forum serialu Crisis in Six Scenes

Czy to jest ten serial, w którym ma występować Miley Cyrus?

Sampson

Tak.

MaatL

Gówniara od kręcenia tyłkiem u Allena ? Czy on zwariował na starość ? Świat się kończy . :(

Cobros

zartujesz, nie?

diepole

Nie nie żartuje wyobraź sobie . Nie trawię tej gówniary i tyle .

Cobros

tak, jest kontrowersyjna, denerwująca, ale nie mozesz jej odmowic talentu muzycznego. Ponadto zobaczymy, co pokaze w filmie Woody Allena, jesli uda mu sie... film, co watpliwe. Ponadto, uzyj merytorycznych argumentow, jesli krytykujesz, a nie posluguj sie epitetami, ktore mowia wiele o tobie, a nic o Cyrus.

diepole

Dobrze może z tą gówniarą to przesadziłem . - Ale jeśli chodzi o jej wybryki to zachowuję się jak rozkapryszona nastolatka . Jeśli dla ciebie kręcenie tyłkiem jak u dzikich plemion w afryce czy latanie nago na jakiejś kuli burzącej jest pociągające i w ogóle super to twoja sprawa . Argumenty tak ? Proszę : https://www.youtube.com/watch?v=pbW6xKrTaak I to jest według ciebie ok tak ? Ja wiem że kontrowersja sprzedaje i inne takie bzdury . Ale ona powinna pamiętać że wśród jej słuchaczy są małe dziewczynki i nastolatki podatne na zły wpływ . Do tego ta jej niewiedza czy jest "homo", "hetero " czy może "bi " . . A nie ona już chyba wie :

" To bardzo dziwne, ale nie mam obecnie żadnych wątpliwości związanych ze swoją orientacją. Dla mnie wszystko jest seksualne. Cały świat. Nieważne - chłopak, dziewczyna, czy ktoś w trakcie przemiany - mówi w wywiadzie."

Czyli nie ważne "czy dziewczynka,czy chłopaczek",dziecko . Wszystko jest seksualne no ja nie mogę,tylko zamknąć w wariatkowie . Czy podałem wystarczająco dobitne argumenty ? Pewnie usłyszę "A bo w tej branży wszyscy tacy są " . Nie nie są na całe szczęście nie każdy musi epatować tanią kontrowersją . Wracając do jej talentu muzycznego . Czym według ciebie ona wyróżnia się spośród innych byłych "księżniczek Disnaya " ? ( Gomez,Lovato ) poza tym że jest od nich bardziej kontrowersyjna ?

Cobros

To się nazywa panseksualizm, a nie psychiatryk :|

omeg33

No jak kto woli . Dla mnie to się na leczenie nadaje . Jeśli będziemy tacy tolerancyjni i "hop do przodu " to za kilkanaście lat odezwą się zoofile i pedofile upominając się o "prawo do miłości " . A co potem ? Ja jestem tolerancyjny,ale w granicach rozsądku .

ocenił(a) serial na 8
Cobros

Można się było domyślić, że Twój problem z aktorstwem Cyrus nie jest de facto problemem z aktorstwem, tylko Twoim własnym z cudzą seksualnością. No cóż, jak to już ktoś wyżej skonstatował, z czyjejś krytyki najłatwiej dowiedzieć się wiele o krytykującym, nie o słabościach rzeczy, którą poddaje ocenie. Co to w ogóle za argument, że ktoś nie nadaje się do roli u Allena, bo ma określone (każdy ma jakieś) preferencje seksualne? Tak jakby same filmy Woddy'ego nie mówiły wiele o tym, jak różni w tej sferze jesteśmy. Allen zaprosił już do współpracy całą masę aktorów, których pozornie trudno byłoby z nim łączyć. Kristen Stewart w "Śmietance towarzyskiej" też Ci przeszkadza, bo na co dzień sypia z kobietami? Wybacz, ale to nie są argumenty, to są jakieś pretensjonalne wynurzenia kogoś, kto oczekuje, że kino będzie promowało jakiś zgodny z Twoimi poglądami styl życia i zatrudniało do pracy wyłącznie osoby, które masz za autorytety moralne.

Mnie pomysł zaangażowania Miley też wydał się na początku mało wartościowy dla serialu. Ale wiesz, co zrobiłam potem? Obejrzałam, żeby zweryfikować swoje uprzedzenia i okazało się, że Cyrus wypadła wcale nieźle - w każdym razie na pewno w swojej roli przekonująco - jej niższy, zdecydowany głos doskonale artykułował radykalne poglądy, które wyznawała, a aparycja komicznie z nimi kontrastowała. Polecam zrobienie tego samego, czyli zafundowanie sobie seansu.

ocenił(a) serial na 6
ex_machina_durejko

A ja po obejrzeniu serialu mam zupełnie inne odczucie. Miley Cyrus nie była trafnym wyborem obsadowym. Po prostu nie jest dobrą aktorką, wg mnie nie była przekonująca. Serial by był lepszy, gdyby Allen zatrudnił do tej roli kogoś innego.
Poza tym ewidentnie widać, że jest farbowaną blondynką. Myślę, że lewicowa rewolucjonistka nie zaprzątałaby sobie głowy czymś tak przyziemnym jak farbowanie włosów. I w dodatku to takie konsumpcyjne ;)

ocenił(a) serial na 8
slavek_2

A ilu znasz lewicowych rewolucjonistów (czy w ogóle kogokolwiek, kto jasno określa swoje poglądy - jakiekolwiek by nie były), którzy żyliby całkowicie spójnie z ideami, które głoszą? :) To taki tym bardziej allenowski akcent - pokazać w jakiś sposób, że deklaracje to jedno, a rzeczywistość drugie. Demaskować swoich bohaterów. Co do poziomu jej aktorstwa - nie polemizuję, mnie zwyczajnie nie przeszkadzała, ale ta rola nie była też jakąś ambitną rolą dramatyczną, na której można się było spektakularnie wyłożyć. Ale wiadomo, indywidualne odczucia determinują nasze oceny w największym stopniu i przecież nie ma w tym nic złego. :)

Cobros

z takimi osobami jak ty sie nie rozmawia. Je sie ignoruje, bo sa intelektualnie odrażający.

diepole

Na wzajem :)

A tu przykład wypowiedzi kolegi o jednym polskim aktorze . " dalej jest tlustym, prawicowym, bezrobotnym aktorzyna. " źródła :
http://www.filmweb.pl/person/Micha%C5%82+Filipiak-280076/discussion/wow+ale+on+s chud%C5%82+%3AO-560839

I ty mnie zamierzasz kultury wypowiedzi uczyć ? Podziękuje

Jeśli mi teraz zaczniesz po rzekomych przekonaniach politycznych jechać,to tylko siebie skompromitujesz . Więc śmiało . :)

Żegnam

Cobros

Filipiak niczego poza obleśna tusza nie reprezentuje. Aktorsko poziom żadny. Cyrus jest utalentowana muzycznie i wokalnie, zatem talentu nie mozesz jej odebrac. A ze jej przekaz ci sie nie podoba... trudno! Kilkadziesat lat temu ludzie wieszali psy na Madonnie czy S. O' Connor. Teraz sa ikonami popkultury. Ponadto sprawdz sobie, ile pieniedzy M.Cyrus dala na rozne akcje charytatywne... tylko sie tym nie chwali, a ma dopiero 23 lata.

Cobros

Znakomicie Cię rozumiem. Ale Allen nawet pomyje przemieni w wino, liczę na niego i w tym wypadku.

titi

Tylko po co ? Mało to zdolnych młodych aktorek czeka na swoją szansę ? I pisząc Aktorek mam na myśli AKTOREK a nie celebrytek . Zresztą chyba nie tylko ja oczekiwałem czegoś lepszego . Bo zagraniczne recenzje miażdżą ten serial . Ja osobiście go jeszcze nie widziałem i nie wiem czy chce .

Cobros

Nie wiem, czy młode i zdolne na coś czekają, ale skoro Ty wiesz, to zwyczajnie im tę szansę, czy cokolwiek to jest, daj. A nie, Ty podpowiesz Allenowi, co ma zrobić... może do niego zadzwoń?

titi

"Nie wiem, czy młode i zdolne na coś czekają, ale skoro Ty wiesz, to zwyczajnie im tę szansę, czy cokolwiek to jest, daj "

No tak bo w Hollywood poza Cyrus nie ma żadnej aktorki młodego pokolenia . :D Czy ja jestem reżyserem żeby dawać szansę aktorkom ? Zastanów się ...

Umówmy się Allen może sobie do swojego filmu nawet sepleniącego pijaczka zatrudnić,bo to jego sprawa,ale ja wcale nie mam obowiązku przyklaskiwać temu i oglądać tych produkcji które mi się nie podobają . Ale mam prawo ( jak każdy na forum PUBLICZNYM ) wyrazić swoje zdanie . Z którym nie każdy musi się oczywiście zgadzać .


"może do niego zadzwoń?"

Chętnie . Poproszę o numer ? :D

ocenił(a) serial na 7
Cobros

bo taki miał kaprys, to artysta i tylko od niego zależy kogo zaangażuje do tego co robi, proste. Pojękiwanie nic nie da, sztuka jest wartością wolną od głupich przekonań i szerzenia nienawiści. Sztuka to wartość nad wartości jeśli ma się otwarty umysł i trochę rozumu.

Obejrzyj serial, to zrozumiesz dlaczego akurat ją wybrał. Fajny, lekki, przyjemny, a jej rola całkiem niezła i pasująca do jej osoby.

Pozdrawiam

prowned

Oj, oj wielka tragedia się stała bo ktoś skrytykował taką sławną personę kina jak Allen . Posłuchaj nie obchodzi mnie kto zrobił gniota,czy zrobił go student drugiego roku filmówki czy taki Allen . Jeśli coś mi się nie podoba to o tym mówię . Tobie się może oczywiście podobać pani od twerkowania u Allena a mi nie i mam do tego pełne prawo . :)

"Pojękiwanie nic nie da, sztuka jest wartością wolną od głupich przekonań i szerzenia nienawiści. Sztuka to wartość nad wartości jeśli ma się otwarty umysł i trochę rozumu."

No bardzo ładne frazesy . :) Ale czy spotkałeś się kiedyś z czymś takim jak całkowicie obiektywna ocena czegokolwiek ? Bo ja jeszcze nigdy . Obiektywizm to mit . Zawsze oceniamy coś mniej lub bardziej subiektywnie . Szybciej wybaczymy kiepską rolę aktorowi którego lubimy niż docenimy nawet dobrą rolę tego aktora za którym nie przepadamy . Taka jest prawda . No ale być może ja mam "zamknięty umysł . :) No cóż jakoś z tym będę żyć .

Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
Cobros

widać, że nie zrozumiałeś mojej wypowiedzi. Nawet nie chce mi się tłumaczyć skoro jedyne co z tego wyciągnąłeś to błędne wnioski nt. tego co napisałem.

Pozdrawiam

Cobros

nie jest gówniara :) jest młoda artystką :)

ocenił(a) serial na 7
Sampson

nie nazywaj miley cyrus gówniara :) bo to bardzo utalentowana wokalistka i troszke aktorka :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones