PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36656}

Cudowne lata

The Wonder Years
7,6 25 886
ocen
7,6 10 1 25886
7,8 10
ocen krytyków
Cudowne lata
powrót do forum serialu Cudowne lata

Nie ma co ukrywać, serial "Cudowne lata" po dziś dzień należy do mych ulubionych, a losy głównego bohatera wciąż mnie wciągają. tak też było przed laty - zasiadałem przed telewizorem i czekałem, było warto!

To, co najbardziej lubię w "Cudownych latach" to fantastyczne ukazanie życia dorastającego chłopaka. Może niezbyt się identyfikowałem z Kevinem, ale jego historia zawsze dawała mi do myślenia, mimo iż zył w innym środowisku i innych czasach, co z tego... twórcy filmu potrafili mnie wciągnąć na 30 minut, po których krzyczałem - "Jeszcze!"... Ale słychać już było tylko piosenkę - "With a little help from my friends" - zawze kiedy ją słyszę, wspominam "Cudowne lata". Ale nie tylko muzyka, czy sama fabuła dały derialowi taka popularność. Duża zasługa aktorów - i to tych młodych, i tych starszych... Wszyscy spisali się na szóstki z plusem...

Czuję, że kiedy znów uda mi sie obejrzeć jakiś odcinek "Cudownych lat" to z pewnoscią wrócę tu i znów powspominam!

ocenił(a) serial na 10
Ponk

Pierwszy raz oglądałem serial gdy miałem 11 lat, był to mój ulubiony serial, taki najlepszy z najlepszych. W zeszłym roku Paramount Channel, puścił 2x z rzędu całe sezony. Mimo przekroczonej 40-ki obejrzałem je w całości i serial nic nie stracił w moich oczach, dalej jest świetny, no i udało mi się go obejrzeć wspólnie z 12 letnim synem, którego serial wciągnął tak jak mnie 30 lat temu :D a kilka ulubionych odcinków zostawiłem sobie nagrane na dekoderze Nki :D ...nie ma to jak odpisać na wątek sprzed 18 lat ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones