PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36656}

Cudowne lata

The Wonder Years
7,6 25 882
oceny
7,6 10 1 25882
7,8 10
ocen krytyków
Cudowne lata
powrót do forum serialu Cudowne lata

To naprawdę fenomen. Nie jestem jakimś tam mamlasem albo pięknoduchem, ale prawie w każdym odcinku coś łapie mnie za grzdykę, jak mawiał Zagłoba. Zwykła rodzina, zwyczajne problemy, ale jak uroczo ukazane. Mogliśmy(możemy) przyglądać się swoim rodzinom i szukać w nich tego czegoś. A to w nas tkwi na pewno.

Winnetou28

Kojarzy się z beztroskimi chwilami dlatego nadal lubię do niego wracać.

ocenił(a) serial na 10
blackfield1

Trzeba zaznaczyć że ta"beztroskość" postrzegana jest z punktu dorosłego człowieka. Dla głównych bohaterów były tam problemy nieraz "gardłowe". Podobnie jest z bohaterami powieści Niziurskiego. Pozdrawiam.

Winnetou28

Ja już też jestem bardzo dorosła więc z nostalgią wspominam takie problemy :) Również pozdrawiam Bardziej mi pasował Nienacki niż Niziurski

ocenił(a) serial na 10
blackfield1

Niziurski był rzeczywiście bardziej czytany przez chłopaków. Nienacki zaś dziewczynom z tego co pamiętam też się podobał. Obaj autorzy przyczynili się do tego że nasze dzieciństwo było z pewnością bogatsze. A ja nawet teraz jeszcze którąś z tych lektur biorę do ręki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones