Ekstrapolacje
powrót do forum 1 sezonu

Przeciez to jest ogolnopolski zlot januszexu - zawsze ocena (-1) za silna kobiecą protagonistkę, akcje typu "ojezusmariajaniepawle CZARNY ELF", plus szczepionki powoduja autyzm, a zmiany klimatu nie ma bo "u mnie w Pierdziszewie wczoraj snieg padał.

To forum jest ekstrapolacją polskiego debilizmu i zascianka.
Film dobry koncepcyjnie, nieco zby rozmieniony na drobne i za wolny, ale realizacyjnie i aktorsko super. Moze nie top10 ale warto zobaczyc.

Na wypadek polemiki pod postem informuje zawczasu:
1. Jesli negujesz akceleracje zmian klimatu - jesteś idiotą
2. Jesli uwazasz, ze szczepionki powoduja autyzm, aspartam raka a covidu nie bylo - jesteś idiotą
3. Jesli uważasz ze CIA zburzyło WTC7 - - jesteś idiotą głupszym od tych z pkt 1 i pkt2

Reszte zapraszam :)

Nie zesraj się

Zieloooony

Komentarz na poziomie, brawo.

elenkaa

Nie zesraj się

ocenił(a) serial na 2

''Jesli negujesz akceleracje zmian klimatu'' takie zmiany na naszej planecie są od zawszę, jeśli myślisz że działalność człowieka ma na te zmiany większy wpływ- jesteś idiotą!

użytkownik usunięty
Maciej_203

Tak, sa od zawsze, tylko z reguly zmiana o 1.5 stopnia zajmowala jakies 10000-20000lat, a nie sto. Jesli tego nie zauważyłeś - to za mądry nie jesteś. Ale ogólnie, pytanie retoryczne, bo wiem, że nie zauważyłeś - przeczytałeś gdzies na fejsie konfederacji tą bzdurkę i ją bezrefleksyjnie powtarzasz.

ocenił(a) serial na 2

A ty jesteś ignorantem, bo myślisz że każdy kto neguje ten niby przeogromny wpływ człowieka na środowisko jest wyborcą lub sympatykiem konfy. Gówno tam wiesz bo widziałeś/przeczytałeś gdzieś na stronie ekooszołomów te bzdurkę o zmianach klimatycznych i bezrefleksyjnie szerzysz propagandę firm zarabiających na ekoprzymułach. Jesteśmy jako gatunek tylko monet na tej planecie, nasz ślad to tylko piardnięcie dla niej, jeden wybuch wulkanu powoduje większą emisję do atmosfery niż cała nasza działalność od początku rewolucji przemysłowej! Także jak chcesz coś dobrego zrobić to won pozbieraj śmiecie z okolicy, zrób staruszce sąsiadce zakupy, a nie siedzisz na kompie wypalasz prąd i przykładasz się do katastrofy ekologicznej!

użytkownik usunięty
Maciej_203

Stary i bradzo głupi mit z tym wulkanem. Bardzo glupi i tysiackroć obalony. "According to the U.S. National Oceanic and Atmospheric Administration, human activities emit 60 or more times the amount of CO2 released by volcanoes annually, and some U.S. states emit more CO2 in a year than all volcanoes combined" .... Tak, wiem, to amerykanska agencja zaprojektowana w biolabach na Ukrainie :D

ocenił(a) serial na 2

Ciebie zaprojektowali razem z tą kulawą teorią na łubiance w moskwie, won sprzątać lub pomagać staruszce będzie pożytek z ciebie. Siedzi taki zbrodniarz klimatyczny, prąd wypala do kompa i matkę ziemie torturuje!

użytkownik usunięty
Maciej_203

Typowo foliarska metoda. Dajesz argument, ja go obalam, ty zmieniasz temat :D Won, folijko.

ocenił(a) serial na 2

Obaliłeś co najwyżej alpagę z menelami.

ocenił(a) serial na 2

'' According to the U.S. National Oceanic and Atmospheric Administration, human activities emit 60 or more times the amount of CO2 released by volcanoes annually, and some U.S. states emit more CO2 in a year than all volcanoes combined ''  jeszcze ruską propagandę rozsiewasz, pewnie wierzysz że Ukraina na ruskich napadła, a ci bronią swojej odwiecznej ojczyzny!

Cytujesz artykulik dwóch dziennikarzy a nie naukowców. Zastanów się nad różnicą między ekologią a Polityką klimatyczną to dojdziesz do wniosku że to drugie bardzo mocno promowane śmierdzi. Tylko się pos

tomasz_sekula

pisz bo google niedługo ocenzuruje wszystko co dotyczy klimatu

Dane temperaturowe były fałszowane. Można znaleźć bez trudu info na ten temat

tomasz_sekula

Jest nawet film fabularny o tym fałszowaniu na Viaplay. A swoją drogą skąd ci naukowcy mogą wiedzieć jaka była temperatura w czasach gdy ludzi nie było? Dinozaury im powiedziały? A może neandertalczycy zanotowali zmiany co 100 tys lat...? No i najważniejsze - jest tylko jedna stała na tym świecie i nazywa się "zmiany". Ci którzy myślą że zmian klimatu nie będzie bo człowiek coś tam zrobi to ci sami debile co myśleli że CHF nigdy kursu nie zmieni ..

cez_ar

Odczyty z lodu na Antarktydzie głównie. Oczywiście nie tak precyzyjne jak termometry....A tak a propos zmian nazwa Grenlandia wzieła sie od tego że kiedyś porastała ją bujna Tajga a działalność człowieka tak nie "dotarła".

Właśnie przez takie ameby umysłowe z niskim ilorazem inteligencji jak Ty mamy w kraju i na świecie jeden wielki syf dezinformacyjny, sianie głupot przez pokolenie Twojego matołectwa ubliża każdemu sprawnemu na umyśle człowiekowi.

Bo ani to intelektualnie nie potrafisz się wypowiedzieć, i tylko nie potrzebnie chcesz zabłysnąć na forum filmowym gdzie 90% ludzi nie ma o niczym pojęcia.

Ludzie Twojego niskiego pokroju oraz wąskich horyzontach myślowych powinni kosić trawę u mnie przed blokiem albo upychać ludzi do pociągu i to jest za dużo jak na was.
Debilami podobnymi Tobie świat jest oparty, z Tą różnicą że w dzisiejszych czasach debil potrafi czytać i pisać i może wypowiadać się na tematy które przerastają go intelektualnie o 100 albo 200 centyli.

Po pierwsze ludzie nie mają problemu jak Ty to ująłeś bez ładu i składu z "silną i niezależną kobietą". Tylko z tym jak ona ,(uważaj trudne słówka) epatuję, emanuję oraz eksponuję to jak jej postać została napisana oraz poważniejszy problem, to się tyczy głównie adaptacji książek, jak taka kobieta zostaję zmieniona całkowicie pod każdym względem jej pierwowzoru literackiego.Począwszy od jej rysu psychologicznego zakończywszy na gargantuicznych i drastycznych zmianach jakie w niej zachodzą podczas adaptacji które w pierwowzorze kompletnie nie miały miejsca i kłócą się całkowicie z materiałem źródłowym czyli najważniejszą rzeczą -WIZJĄ AUTORA, a inteligentny odbiorca w przeciwieństwie do debila albo debilki znając i kochając oryginał dobrze wie już po kilku minutach po odpaleniu filmu że coś jest nie tak.

Po Drugie :"Czarne elfy" ,nie wiem ile Twoja matka musiała nażreć się śniegu aby takiego bałwana urodzić ale wiem jedno, nie wypowiadaj się na tematy które po prostu Cię przerastają intelektualnie, debil -to jest najłagodniejsza forma wyrazu oraz przekazu do Ciebie ponieważ Ty innej i tak nie zrozumiesz. Czarne elfy - zostały wprowadzone przez ludzi którzy nie mają pojęcia co znaczy słowo : ADAPTACJA.
Ty także go nie rozumiesz dlatego wygadujesz idiotyzmy.

Wiesz czym jest pochodzenie etniczne danej rasy ? ,wprowadzasz różnej maści oraz poglądów kultury tam, tudzież w odpowiednie miejsca na świecie oraz na mapie gdzie był i jest realny sens je wprowadzać. ROZUMIESZ TUMANIE ?

Podam Ci prosty przykład na podstawie Gry o Tron, która jest genialną adaptacją nie kłócącą się z oryginałem.
Masz ludzi północy, a więc analogicznie nie będzie tam latał po zamku co drugi murzynek bambo. Północ to jedyne miejsce, w którym opady śniegu są normalne, nawet podczas trwających dekady okresów letnich. Za Murem, temperatura jest jeszcze niższa i groźniejsza, tereny te rozciągają się aż do nieodkrytych i prawdziwie polarnych obszarów Krain Wiecznej Zimy. I tam nie będziesz miał czarnych latających z dzidami. ROZUMIESZ ? DALEJ

Daleko na południowym krańcu masz Westeros, klimat jest gorący i suchy, Dorne jest jedynym miejscem na kontynencie, gdzie występują pustynie.Czy muszę pisać jacy tam będą ludzie żyli ? błagam, domyśl się.Nie wierzę że jesteś aż tak głupi.

Zmiany klimatu nijak się mają do tego co jest w adaptacji książkowej.
Bo domyślam się do czego pijesz od samego początku. Tylko Ty jesteś tak głupi i uprzedzony do swoich przekonań że aż żal mi Ciebie.

Co do Twoich punktów, każdy kto przeczytał Twój bełkot zaśmiał się po cichu pod nosem.
Można skrócić Twoje wypociny do jednej rzeczy, masz inne zdanie niż ja sam jesteś idiotą. Bo raczej w polemiką z Tobą nikt normalny na umyśle nie chciałby wchodzić ponieważ wcześniej czy później zrównałbyś go do swojego poziomu właśnie ów idioty którym sam jesteś.

Więc albo jesteś chory psychicznie albo taki głupi.

To forum jest opanowane przez ruskich trolli, lub polskich idiotów kwestionujących katastrofe klimtayczną~!

Ffulla5667

Katastrofa klimatyczna ? Klimat się zmieniał zawsze. Poczytaj sobie jak guru od "globalnego ocieplenia" tłumaczą zaistnienie małej epoki lodowcowej, która trwała 70 lat.
Zrozum cała ta "polityka klimatyczna" ma niewiele wspólnego z dbałością o środowisko. Poczytaj sobie co jest poukrywane we wszelkiej maści "propozycjach" od elit, które rzekomo dbają o ten świat.

tomasz_sekula

No właśnie o tym mówiłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones