Ekstrapolacje
powrót do forum 1 sezonu

Najsmutniejsze w tym serialu jest to, że zrobił go Apple. Wpędza mnie to w stan pogłębionej rozpaczy zarówno z powodu nadchodzącej katastrofy klimatycznej jak i hipokryzji oraz cynizmu wielkich korporacji. Naprawdę nie wiem jak się przed tym bronić.

gonti88

Ty tak na poważnie? Serio łykasz jak pelikan to całe straszenie? Nie koniecznie mam tu na myśli klimat. Masz się bać. Nie ważne czego. Łatwiej się Tobą steruje.

ocenił(a) serial na 3
YaMaTaKa

Zdecydowanie wierze nauce i badaniom i wnioskom z nich płynącym a nie zwracam uwagi na teorie spiskowe które prezentujesz w swoim komentarzu.

gonti88

Nauka jest skorumpowana i upolityczniona w tej kwestii. Zamiast naprawdę dbać o srodowisko robią tylko ludziom wodę z mózgu tą propagandą.

ocenił(a) serial na 3
tomasz_sekula

To nadal brzmi jak teoria spiskowa. Gdzie są jakieś fakty? Wyssałeś z palca wnioski które wypłynęły z Twoich osobistych frustracji i wywalasz je na publiczne forum jako prawdę. Nie rozumiem takich ludzi jak Ty.

gonti88

Myśl samodzielnie nie daj sobie narzucić idei promowanych przez rządy. Musisz samemu poszukać bo temat jest zbyt obszerny. Grawantuje ci że znajdziesz odpowiedzi przez które zakwestionujesz oficjalny przekaz. Radzę się pospieszyć bo google już zaczeło cenzurę tematu.

gonti88

https://www.youtube.com/watch?v=Ia2UgAS84aY&list=WL&index=3
Są polskie napisy !

gonti88

Właśnie na takich ufających najwięcej się bogacą. Jak powiedzą ,że g..no jest zdrowe ,też zjesz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones