PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=259802}

Mam na imię Earl

My Name Is Earl
7,4 14 778
ocen
7,4 10 1 14778
7,0 4
oceny krytyków
Mam na imię Earl
powrót do forum serialu Mam na imię Earl
ocenił(a) serial na 8
dakot

Nie.
showtv pl/news_item_1996.htm

acwo

szkoda...

ocenił(a) serial na 10
Njk87

19 odcinek 3 serii RISING HOPE obejrzyj ;) pozdrawiam

eu_geniusz1

Oglądałem ;) mam wszystkie odcinki Earla ;p

ocenił(a) serial na 10
Njk87

No ja też, ale Rising Hope lubisz? To jakby przedłużenie Earla (którego kocham), mnóstwo nawiązań w kilku odcinkach, nawet wyjaśniają przyczyny zniknięcia z anteny.

eu_geniusz1

Tak lubie, ale jednak do Earla troche mu brakuje

ocenił(a) serial na 8
eu_geniusz1

Hej, a jak wyjaśnili zniknięcie z anteny? Pamiętasz to jeszcze?

ocenił(a) serial na 10
Forrest_Monk

Decyzją konkretnej osoby, nie pamiętam już której (i stacji). Było to w fajnym odcinku gdzie nawiązywali nawet do filmu Almost Famous, gdzie gość grający Earla również grał sporą rolę.

ocenił(a) serial na 7
dakot

Pierwszy i drugi sezon cud miód - polecam każdemu. Trzeci spoko, a czwarty od połowy zaczyna się robić pomału sraczka, tyle że nie jakąś taka ogromna jak po kilku dniach picia czeczenii, bo tragedii nie ma i pojawiają się świetne momenty, ale widać że twórcy kombinowali już jak urozmaicić, czego wcześniej absolutnie nie musieli robić. Trochę się to wszystko pokręciło i skomplikowało w ostatnich odcinkach. Nawet zbyt bardzo. Zżyłem się z tym poczuciem humoru i postaciami, rzadko też śmieję się w głos z czegoś co oglądam. Żal mi trochę w ogóle... ale bardzo dobrze, że nie ciągnęli tego na siłę jak inne produkcje.

ocenił(a) serial na 9
sajgon87

Właśnie obejrzałem 27 odcinek sezonu. Na końcu odcinka jest że ciąg dalszy nastąpi a tu się okazuje że nie ma ciągu dalszego oszuści nie dokończyli ważnego wątku, tylko anulowali 5 sezon.

ocenił(a) serial na 9
karpiok23

27 odcinek 4 sezonu.

ocenił(a) serial na 10
dakot

niby ma netflix wykupić prawa do 10 odcinków. Jeśli to zrobią to będę szczęśliwa.
http://thebostontribune.com/late-2016-lil-wayne-guest-star-netflix-original-name -earl-season-five/

ocenił(a) serial na 9
Cormia

Co to za spam ten link co mnie interesuje prenumerata wyborczej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones