PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=812780}

Osadzony

El Recluso
7,3 2 391
ocen
7,3 10 1 2391
Osadzony
powrót do forum serialu Osadzony

Postacie w tym serialu to istne mistrzostwo. Rola Dante na początku mocno przewidywalna, ale w pewnym momencie nabiera sinusoidalnego kształtu i niesamowicie pochłania.
Santito mistrzostwo absolutne - aktor niesamowicie grający ćpuna-wariata.
" Przywódcy " obu gangów charakterni, ale również ponoszący klęski często w sytuacjach, które nie są aż tak mocno przewidywalne.
Postać Peniche przedstawiona jako mistrz manipulacji z ogromną umiejętnością zacierania swoich emocji - pięknie odegrana rola.

Mógłbym tak wymieniać, wymieniać i wymieniać. Pozytywów bardzo dużo.
Generalnie serial na mocne 9/10, albowiem znalazło się trochę nieścisłości, ale to już każdy indywidualnie oceni... Może producenci nam po prostu zostawili pole do indywidualnej interpretacji, haha.

justkidding

ja co prawda jestem na 6. odcinku ale nie mogę się nie zgodzić ;)

olszass

gdzie obejrzeć serial

misieks177

netflix

olszass

I tylko tam ?

misieks177

tego nie wiem

ocenił(a) serial na 7
justkidding

Santito - postać zdecydowanie wyróżniająca się. Świetnie stworzona przed Davida Chocarro.

ocenił(a) serial na 6
Loco_Mario_PL

Chyba najlepsza postać.

justkidding

Oglądałem argentyński “El marginal. Syndykat zbrodni” . Osadzony to chyba remake. Nie było to jakieś wybitne kino , ale fajnie się oglądało . Jeśli nie będzie gorszy to już spoko

ocenił(a) serial na 7
kazmierczak_p

O, dobrze wiedzieć. Dzięki.

ocenił(a) serial na 5
justkidding

świetny to jest El Marginal ... Ten to jest tylko marna podróbka

ocenił(a) serial na 6
Antenelles

Dlaczego? Bo Marginal był pierwszy? Ale ja tego nie widziałem, natomiast Osadzony w realiach meksykańskich ma swoje dobre momenty. Moim zdaniem to dobry serial, ale jeśli szukamy minusów, to wątki amerykańskie. Aktorzy grający Amerykanów wyraźnie odstają.

per333

Meksykańską wersję wyprodukował kanał, który robi telenowele. Z aktorami wyglądającymi jakby zeszli z planu telenoweli.
W argentyńskiej wersji natomiast brak przystojniaków ze śnieżnobiałymi zębami. Dlatego mimo szczerej odrazy do argentyńskiego hiszpańskiego wolę pierwowzór.

MikeParcero

Panowie i Panie czy mozna gdzies sciagnac ten serial ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones