PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=12278}

Roseanne

6,5 7 149
ocen
6,5 10 1 7149
Roseanne
powrót do forum serialu Roseanne

Czy ktoś wie jak serial się zakończył? Z tego co wiem było to bardzo zaskakujące zakończenie. Niestety nie mogłam znaleźć tego odcinka z napisami polskimi. Więc jeśli ktoś wie proszę o odpowiedź.

kryfionka_2

Dla mnie zakończenie byo naprawdę smutne i dołujące.... :(
W ostatnim odcinku, dziecko Darlene jest już w domu i odwiedzają go wszyscy stali bywalcy serialu (jest słodko aż do przesady) , Becky i Mark oznajmiają że będą mieli dziecko. Później wszyscy zasiadają do obiadu, pizza oczywiście, zmawiają modlitwę... i nagle Roseanne znajduje się w piwnicy w swoim biurze (w pierwszym sezonie Dan i dzieciaki zbudowali dla niej ten kącik aby mogła pisać) i właśnie kończy swoją książkę, w której wprowadziła bardzo dużo zmian.... tak naprawdę:
Dan umarł na ślubie Darlene na atak serca. Roseanne czuła się taka zła na Dana i zagubiona że w swojej książce opisała że miał romans z inną kobietą (co się naprawdę nie zdażyło).
Wpadła w depresję, więc życzyła sobie aby mieć dużo pieniędzy więc w książce opisała że wygrali 108 milionów dolarów na loterii (nic dziwnego że niektóre odcinki były takie dziwne)
Beverly (jej matka) nie była lesbijką. za to jej siostra Jackie była.
Fred i Leon nie wzieli ślubu..w zasadzie Fred był tylko prawnikiem Roseanne którego opisała w swojej książce jako partnera Leona.
I na końcu, Mark był naprawde chłopakiem Darlenes a David był chłopakiem Becky...Roseanne uważała że zawsze że lepiej by było odwrotnie co też opisała w swojej książce.....
To było najsmutniejsze, prowokujące zakończenie serialu jakie widziałem, kończy się jak Roseanne siedzi sama na kanapie w salonie pośród starego wystroju i mebli..... (nie było nigdy super domu i bogactwa, spa, wycieczek itd...)

ocenił(a) serial na 9
Berstrong

Czyli tragicznie się skończyło:/ nie chciałem wiedzieć, ale Roseanne siódmy sezon obecnie można oglądać na Comedy Central Family i jest nadzieje, że puszczą wszystkie sezony bo w ramówce jest miejsce też dla 8 sezonu więcmiejjmy nadzieje, że puszczą ostatni jejjj!!!

ocenił(a) serial na 10
Berstrong

Zakończenie nie było happy endem. Czekam właśnie na ostatni sezon na Comedy Central Family. Szkoda, że wszystko okazało się inne niż było, lubiłam Darlene i Davida jako parę, trochę zburzyło mi to obraz całego serialu. Świetny serial i myślę, że zakończenie mimo tego, że tak dołujące jak określił to kolega wyżej, też.

ocenił(a) serial na 6
Berstrong

Totoalnie mi psychikę rozwalił właśnie ten odcinek....kosmos...abstolutnie się tego nie spodziewałem....

Opas Natanael

Gdzie mogę obejrzeć? Szukałam w internecie z napisami, ale coś kiepsko to szukanie mi szło... :(

Berstrong

huh trochę dziwne przełożyć czyjąś odpowiedź i przedstawić ją jako własną >.<
hint - google, yahoo, How did the T.V series ROSEANNE end?

kryfionka_2

dziś oglądałem ostatni odcinek serialu powiem tak od lat jestem jego fanem ale nigdy nie widziałem zakończenia , które okazało się naprawdę dołujące :/
ten serial ukazywał co najlepsze nie jakiś fałsz obłudę tylko prawdę jak można żyć nie wstydzić się że jest się zwyczajnym człowiekiem eh szkoda kiedys robili naprawdę super seriale a nie te dzisiejsze brzydule itp pozdrawiam

kryfionka_2

Witam!
Czy ktoś pamięta może jak brzmi po polsku cytat z końca ostatniego odcinka? Dla ułatwienia podaję wersję angielską:
"All men dream, but not equally. Those who dream by night in the dusty recesses of their minds wake in the day to find that it was vanit; but the dreamers of the day are dangerous men, for they may act their dream with open eyes, to make it possible."

Tomix88

Widzę, że nikt Ci nie odpisał. Dopiero teraz zobaczyłam Twój wpis. Na szczęście każda zagadka zostanie kiedyś rozwiązana : ) Wiem co to znaczy.
,,Wszyscy ludzie marzą, ale nie wszyscy jednakowo. Ci, którzy marzą nocą , w zakurzonych zakamarkach swoich umysłów budzą się, by się przekonać , że wszystko to byla ułuda. Ale Ci, ktorzy marzą za dnia są niebezpieczni, bo mogą snuć marzenia z otwartymi oczyma i sprawiać, że rzeczy się wydarzają."


Pozdrawiam :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones